Lista ocen Daihatsu Sirion II (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
w tej cenie samochodu 9 letni za 11000 zł z przebiegiem 142ooo i dobrze wyposażony (klima, 4x el. szyby, 4 x poduszka pow., fabryczne radio...) i spalanie na poziomie 6 l, zero rdzy tak zabezpieczonego samochodu jeszcze nie miałem (a miałem ich wiele). Naprawdę zdecydowanie warto bo w tym przedziale cenowym nic nie znajdziemy.
~Ricardo
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Sirion jest tańszy od Yarisa. Oba bliźniacze modele są zbudowane z tych samych części, tak samo się nimi jeździ. Firma Daihatsu jest pierwszym producentem samochodów który powstał w Japonii, wiele wcześniej niż Toyota.
~marzena rott
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Za niewielkie pieniądze dostałam mnóstwo radości i bezproblemowej jazdy. Bardzo bogate wyposażenie w cenie, a nie tak jak u niemieckich producentów - ciągłe dopłaty do i tak juz wysokiej ceny.
~Darius
Hatchback 1.5S 103KM 76kW
Auto zostalo kupione w Anglii za rozsadna cene z pelnym wyposazeniem i tutaj sie nim poruszam. Jestem naprawde zadowolony,jakosc jest naprawe dobra.
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Nawet nie sprawdzam ile pali, raczej niewiele bo rzadko tankuję:) Prawie nic się też nie psuło mimo 12 lat na liczniku.
~sylwia
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Zapłaciłam za pierwszy przeglad 500 zł a reszta to paliwo. Mam zufanego mechanika i powiedział mi że na tym autku to on nie zarobi.
~Katarzyna
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Nie sądzę, że za te pieniądze mogłabym kupić coś lepszego. Wyposażenie pełne, poza skórą.
~Przemek
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Tańszy jako uzywany od Yarisa, a uważam że bardziej praktyczny.
~Brat Pit
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Mało znana marka i stąd niska cena zakupu a jakość znakomita
~Szymon
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Po prostu jakość Toyoty za mniejsze pieniądze.