Lista ocen Daihatsu Sirion II (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ricardo
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Klima jest tylko manualna więc trzeba uważać żeby się nie zamrozić bo szybko schładza. Co mnie zaskoczyło - sprężarka klimy włącza się co kilka minut i wyłącza. Przy jeździe z włączoną klimą auto słabnie i jest wrażenie jakby co chwile spadała moc silnika jak załącza się sprężarka klimy. Podobno w każdym Sirionie jest takie dziwactwo. Nie da się ustawić żeby sprężarka chodziła cały czas. Jak dla mnie to rozwiązanie to porażka. Dzwoniłem nawet...
~Marcin
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
ok, dobre, co prawda znam samochody które grzeją jeszcze lepiej ale po co jeśli i tak w wiekszości czasu podrózy pokretło jest na połowie skali.
~Szymon
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Klimatyzacja chłodzi, nagrzewnica grzeje, ale latem włączając sam nawiew bez klimatyzacji, nie odczujesz wiele chłodu.
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Rzadko używam, ale wszystko działa. Wentylacja odczuwalna od razu, trochę głośna (albo mi się wydaje, bo nie mam porównania).
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Model z 2006 r. a wszystko świetnie działa. Zimą dość szybko odmrażał szyby wewnątrz, ale przy mocnym ustawieniu (ręcznej) klimy.
~Katarzyna
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Z włączoną klimatyzacją, czy też bez niej - jest wyśmienicie. Polo było jej pozbawione, a w opcji -była ona potwornie droga.
~Darius
Hatchback 1.5S 103KM 76kW
Klimatyzacja w zupelnosci wystarcza,szkoda ze nie automatyczna,ogrzewania jeszcze niesprawdzilem.
~pik
Hatchback 1.5S 103KM 76kW
W deszczowe dni dosyc szybko zaparowują szyby, ale po włączeniu klimy problem szybko znika. :)
~robert
Hatchback 1.0 i 12V 69KM 51kW
Przy wlaczeniu klimy maly silnik odczuwa mocno.Ale to nie problem.
~marzena rott
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
na IV biegu dmuchawa dość głośna, ale za to skuteczna. Klimatyzacja wspaniała.