Lista ocen Dodge Caliber (65) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Farkas
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Jest OK, ale w porównaniu z VAG trochę chropawa, bez tej miękkiej płynności. Skok sprzęgła mniejszy niż w grupie VW. Trzeba się przyzwyczaić
~aliiiiii
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
To mój pierwszy dizel, pierwsza szóstka. Trochę to wszystko wolniej idzie niż mnie nauczyły benzyniaki, ale ta wymuszona \"dostojność\" jazdy może się podobać
~romanomi
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Działa ale wsteczny wchodzi opornie brakuje 6 biegu na autostradach pomimo ze na 5 nie przyspiesza no ale powyżej 140 niby w polsce sie nie jeżdzi ;)
~Ewela
Hatchback 2.0 VVT 156KM 115kW
Bardzo fajna płynna, mechanik mówił że nie lubi jednostajnych autostradowych predkości.. możliwe, a w mieście jest super
~Bossk
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Biegi wskakują tam, gdzie powinny. Chodzi bardzo precyzyjnie, bez zgrzytów, czy luzów. Nie trzeba daleko sięgać ręką.
~Adi
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Mało elastyczna, parę czasem jakiś bieg wchodzi gorzej. Biorąc pod uwagę to co oferują nowe samochody tu jest średnio.
~V8
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Jest to cvt więc pracuje inaczej niż typowy automat ale jak się nauczyć nią jeździć jest super.skrzynia jest japońska JATCO.
~mdzikowski@compass.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Właściwie nie zauważyłem nic szczególnego. Inni piszą o wyskakującej jedynce. Zdarzyło mi się, ale to chyba było trochę nieuwagi
~Jarek
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Lekko nieprecyzyjna, kilka razy zdarzyło mi się zgrzytnąć ... ale jaki kierowca taki ...

Usterki Dodge Caliber

Dodge Caliber – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Hose
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
skrzynia szybko wyrabia się pierścień od wstecznego więc czasami przy wrzucaniu myli się wsteczny z jedynką