Lista ocen Dodge Caliber 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2010 (48)

~Miki
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Wcześniej jeździłem Renault z 2004 r. (wziety nowy z salonu) Przez pierwsze 2 lata było ok. później koszmar - ciągle serwis i jeszcze raz serwis. W końcu sprzedałem i kupiłem Caliberka i to był strzał w dziesiątkę - auto ponad przeciętne, bezusterkowe - jak narazie. Dla mnie rewelacja
~Wojtek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Bardzo udane auto nie wiem dlaczego porownywane jest do golfa czy focusa (te są krótsze i mniejsze) po prostu trzeba nauczyć się nim jeździć a jak ktoś narzeka to sprzedać i kupic jakis samochód ludowy;)
4,1
~grzesiek197929@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
troche za krotkie sa przelozenia przy zmianie na wyzszy bieg (Skrzynia biegów)
~wit-rys@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Super samochodzik za bardzo rozsądną cenę. No i wszyscy się za nim oglądają :)
~DRACO
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
auto mi sie podoba ma swoj charakter , jest inne niz reszta w tym segmecie , chociaz wnetrze jest amerykansko "plastikowe" to nie przeszkadza
~Adi
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Nietuzinkowe auto za niewielkie pieniądze, które cieszy oko i daje satysfakcje podczas jazdy.
2,9
~Użytkownik
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Samochód robi wrażenie (robiono zdjęcia mojej bryczki). Oczy kupują ale wiele pozostaje do życzenia
3,4
~caliberpuzona
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
ładnie wygląda, robi wrażenie resztę ocenię po roku
2,9
~Niezadowolony
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Dla mnie to auto to jakaś pomyłka ! na codzień jeździ nim żona.Może mój egzemplarz jakiś felerny,ale przy 60 tys padło cale przednie zawieszenie amortyzatory(prawy wyciekł),końcówki drążków kierowniczych,swożnie i tuleje na wachaczach,auto nie jeździło po dziurach ! ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie źarówki przednich świateł ! jak się spali - to serwis ! ch..j na to już położyłem i jeżdżę ze spaloną.Do serwisu mam 60km + około 80zł... (Silnik)

Usterki Dodge Caliber

Dodge Caliber – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~skjw2
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
piekna stylistyka typowo amerykanska wyruznia sie na drodze i przykowa oko kierowcom,bardzo ladny samochód polecam