Oceny Dodge Caravan IV Minivan 3.3 SE 182KM 134kW 2001-2007

Najnowsze oceny Dodge Caravan IV Minivan 3.3 SE 182KM 134kW 2001-2007

3,7
~Grzeniu
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Bardzo kontrowersyjny pojazd.Z jednej strony solidy, duży van, samochód który ma styl. Z drugiej strony dziwne rozwiązania, błędy konstrukcyjne, niedociągnięcia. Trzeba go np. polubić i wybaczyć mu pewne wady.
~k.kolaska@interia.pl
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Jestem w tym aucie zakochany.żadnych zbędnych bajerów , prosty , mocny i funkcjonalny.Doskonały do jazdy na codzień do pracy, z rodziną , po materiały budowlane.Grand byłby za długi po mieście ,ten jest jak przeciętny kombi.Po wywaleniu ławek dostawczak.I ten bagażnik dachowy nieraz uratował mnie gdy miałem wozić coś powyżej 4m.
~mister
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
z niedociagnieciami wygrywa ergonomia i praktycznosc tego auta- ja juz nic nikomu nie musze udowadniac ze jestem lepszy bogatszy itd- auto spelnia funkcje praktycznego auto ABSOLUTNIE DOSKONALE!!! polecam kazdemu w ten sposob myslacemu czyli praktycznoscia a nie emocjami- chociaz ogolnie ludzie mowia ze ladne auto wiec czego chciec wiecej??
~happy bus
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Superwygodne autko, pełen komfort, poprostu się płynie, nie odczuwa się zmęczenia, pomieważ pozycja za kierownicą jest inna. byliśmy w trasie ze spaniem w tyle, dwie osoby = wygodnie, wyprostowane nogi. zaletą jest brak tunelu środkowego w automatach. Często wożę 7 osób, bez problomów.
~taniazjawin@yahoo.com
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Mam przejechane 200,000.00 KM.Posiadam go od nowosci.Wspanialy samochod,niezawodny.Wyposazony w lotnicze siedzenia,duzo miejsca,wygoda i komfort.Pali 10 litrow paliwa.Wspanialy na rodzinne wyjazdy z duzym bagazem.Nie zawiodl mnie ani razu.Przed tym egzemplarzem,tez mielismy,Dodge Caravan,tylko model z 2000 roku.Sprzedalismy go znajomym i wiem,ze dalej jezdzi mimo przejechanych 250,000.00 KM.
~Adam
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Wygodny bezawaryjny ponad 370 tys nie ubywa oleju nie kopci silnik w super kondycji
~Maciej
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Chcę myśleć, iż trafiłem na nieszczęśliwy egzemplarz ;)
~andy
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
komfortowy rodzinny samochod dla Kowalskiego,do pracy I na wakacje.
~McGregor
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
To jest mój 10 samochód, co prawda tylko raz miałem nowy (Nexia), raz w podobnym wieku (C5), pozostałe były starsze, ale w tym wreszcie poczułem komfort bezproblemowego codziennego użytkowania.
~awali@hlp.pl
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Miałem audi 100, jeździłem wypasionym "merolem" myślałem, że to jest wygoda - a teraz stwierdzam, że byłem w dużym błędzie.
Dodge Caravan IV Minivan