Lista ocen Dodge Caravan IV Minivan 3.3 SE 182KM 134kW 2001-2007 (20) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LUIS
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
1/ silnik 3.300 v6 jakos nie ma 180 lub 182 k/m (KTOS MYLI Z 3800)tylko 156 k/m nie wiem kto snuje takie rekordy ???? 2/ jesli chodzi o transmisje jak to ktos tu napisal z usa to jakis LAIK bo wystarczy zakukac w kniszke serwisowa i tam jest jak byk a mialem pare dodge zarowno nowe w stanach jak i po pomykaniach przez ??kogos ??? panowie 50 tys. mil WYMIENIAMY OLEJ I MYSLE JESLI KTOS NIE GONI TO 150 TYSIAKOW DOBUJA. PODSTAWA W AMERYKANCACH TO...
~janusz
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Samochód taki jakiego szukałem. Nie jestem zaskoczony. Idealny samochód dla psa. Żona zaskoczona mówi że ona nie chce innego. Na codzień żona go używa jak to ona mówi to nie samochód do Wozidełko. Ona wsiada a on ja wiezie. A w piątek po pracy zmęczona to w drodze odpoczywa. Ja jeżdżę na codzienni „Lepszymi i nowiuśkimi samochodami „typu ford focus i Octawia ale w Weekend służbowy przed domem a worzę się Caravanem trochę...
~Maciej
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Trochę mały jak na ten gabaryt wozu, ale jak ktoś nie zapomina że jedzie z rodziną i nie jest na torze wyścigowym to wyprzedzanie jest bardzo bezpieczne. W mieście jest bardziej dynamiczny niż mała Arosa z dieslem 1,7.
~Grzeniu
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Tuta nie można się przyczepić. Silnik benzynowy 3.3 rewelacja, chodzi cichutku, wydaje się solidy i trwały. Pali dużo ale to akurat przy tej masie i aerodynamice nie można mieć mu za złe.
~ram15004x4@poczta.fm
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
silnik jest oki tylo pocenie oleju to norma zawcze brudny ,myje i jest ok.problem to norma to po 80 k mil pompa wody i co za tym idzie pacek do wymiany koszt czesci to jakies 200pln plus koszty wymiany
~Adam
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Nie jest super szybki ale prosty jak cep w naprawach wymieniałem uszczelkę między głowicami ta górna więc nic poważnego 3 godz roboty nie będąc mechanikiem :-)
~k.kolaska@interia.pl
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Silnik cichy i mocny również na gazie.Prosta konstrukcja i mało awaryjny.Koszty części także w normie.
~mister
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
naprawde fajny- V6 i jej kultura jest super, bardzo cichy i bardzo mocny- dla mnie bajka
~McGregor
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Odgłosy pracy super, no może trochę za mało gardłowy bulgot.
~weller andrzej
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
bardzo dobry silnik, mocny spala nie za dużo żadnych problemów
Dodge Caravan IV Minivan