Ocena kierowcy - Dodge Caravan IV Minivan

Silnik 3.3 SE 182KM 134kW
Rok produkcji 2005
Dodge Caravan IV Minivan 3.3 SE 182KM 134kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Inne : PRAKTYCZNOSC jest absolutnie fantastyczna
z niedociagnieciami wygrywa ergonomia i praktycznosc tego auta- ja juz nic nikomu nie musze udowadniac ze jestem lepszy bogatszy itd- auto spelnia funkcje praktycznego auto ABSOLUTNIE DOSKONALE!!! polecam kazdemu w ten sposob myslacemu czyli praktycznoscia a nie emocjami- chociaz ogolnie ludzie mowia ze ladne auto wiec czego chciec wiecej??
naprawde fajny- V6 i jej kultura jest super, bardzo cichy i bardzo mocny- dla mnie bajka
4 biegi (automat) to troche za malo w tych czasach- jak zimna przy wrzucaniu na D czy R lubi szarpnac, potem sie juz uspokaja i chodzi naprawde gladko
to amerykanin- oni nie wiedza co to zakret wiec i nie przystosowywali tego auta do naszych drog, ale i tak myslalem ze bedzie gorzej.
ogolnie super oprocz widoku do tylu- planuje zalozyc czujniki bo ogolnie nic nie widac i raz bym zalatwil tyl- reszta ok
dla ergonomii wlasnie kupilem ten samochod- 3 dzieci i wlasny biznes- rano do pracy po towar po pracy z dziecmi nawet w najdalsza droge- to jest zywiol tego auta- uwazam ze nie ma lepszego auta nad to- chociaz mam w wersji krotkiej- grand to juz musi byc radocha
klima super a ogrzewaniem w zimie mozna by dorabiac jako sauna tym autem
wysmienita- czytaj ergonomia
do 120km/h bardzo poprawne auto- cicho spokojnie, nic nie wyje ani nie szumi- powyzej niestety juz nie tak kolorowo
mozecie wierzyc albo nie ale mi to auto w jezdzie mieszanej potrafi zejsc DO 10L LPG!!! jezdzac bardzo spokojnie. a tak zwyczajnie to 12-13 - mam sekwencje wiec biorac stosunek wielkosci silnika i calego auta to smiesznie nisko- jeden wielki pozytyw!!!
no ja kupilem to auto sam za oceanem- wyszlo mnie grosze- i polecam auta z USA bo w salonie takie kosztuje szalone pieniadze a mozna taniej
czasami po myciu wlaczaja sie same wycieraczki- to wada fabryczna ze gnija styki pod pojemnikiem na bezpieczniki i woda je wtedy styka- no coz, a pozatym brak
nic sie nie dzieje i lepiej niech tak zostanie

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.3 SE 182KM 134kW [l/100km]

11,4