Lista ocen Dodge Caravan IV (60) - Silnik

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LUIS
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
1/ silnik 3.300 v6 jakos nie ma 180 lub 182 k/m (KTOS MYLI Z 3800)tylko 156 k/m nie wiem kto snuje takie rekordy ???? 2/ jesli chodzi o transmisje jak to ktos tu napisal z usa to jakis LAIK bo wystarczy zakukac w kniszke serwisowa i tam jest jak byk a mialem pare dodge zarowno nowe w stanach jak i po pomykaniach przez ??kogos ??? panowie 50 tys. mil WYMIENIAMY OLEJ I MYSLE JESLI KTOS NIE GONI TO 150 TYSIAKOW DOBUJA. PODSTAWA W AMERYKANCACH TO...
~janusz
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Samochód taki jakiego szukałem. Nie jestem zaskoczony. Idealny samochód dla psa. Żona zaskoczona mówi że ona nie chce innego. Na codzień żona go używa jak to ona mówi to nie samochód do Wozidełko. Ona wsiada a on ja wiezie. A w piątek po pracy zmęczona to w drodze odpoczywa. Ja jeżdżę na codzienni „Lepszymi i nowiuśkimi samochodami „typu ford focus i Octawia ale w Weekend służbowy przed domem a worzę się Caravanem trochę...
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
To jest stara amerykańska konstrukcja, nie tam doładowanie, nie tam turbo, idzie wspaniale z dołu, brzmi świetnie, 6 garów w układzie V jest na prawdę dobre, jak widzicie taki przebieg nie robił na nim większego wrażenia, odpali nawet w -35 stopniach. wymiana świec i przewodów co 60 tyś km. Te silniki są niezawodne, brak paska rozrządu :)są niezawodne koła zębate.
~mar_p
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Silnik wystarczająco mocny, bezawaryjny. Naprawdę ładnie ciągnie to dwutonowe auto już od 1,5 tyś obr. Generalnie berdzo prosta sprawdzona amerykaństa konstrukcja - stworzona po to by pożerać kilometry. Raz na 50 tyś wymieniłem profilaktycznie świece, przewody i pasek i wszystko śmiga jak trzeba.
~Mario
Minivan 2.4 152KM 112kW
2.4 -152 konie gaz sekwencja - pseudofachowcy na forach którzy nie jechali nigdy 2,4 narzekają na osiągi - otórz informuję że 2,4 jest szybszy i lepiej przyspiesza niż 3,3 V generacji a porónanie z 3.8 IV generacji też nie jest odczuwalna znacząca różnica . 4 za dźwięki i dość głośną pracę
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Silnik bardzo elastyczny, wolnoobrotowy, i ten wspaniały dźwięk jaki wydaje przy pełnym wciśnięciu pedały gazu, wrażenia akustyczne doskonałe, bardzo dobrze ciągnie całą budę, nie jeden raz zadziwiłem innych na drodze jak szybko potrafi przyśpieszyć ten samochód.
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
bardzo dynamiczny pozwala błyskawicznie włączyc sie do ruchu silnik doskonale nadajacy się do gazu mogę coś o tym powiedzieć ponieważ jeeżdzę na gazie 4 lata i jest ok nadmienię ze na gazie jedzie równie szybko jak na bęzynie około 190 na/h
~Maciej
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Trochę mały jak na ten gabaryt wozu, ale jak ktoś nie zapomina że jedzie z rodziną i nie jest na torze wyścigowym to wyprzedzanie jest bardzo bezpieczne. W mieście jest bardziej dynamiczny niż mała Arosa z dieslem 1,7.
~Piotr
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Trochę słaby jak na tak ciężkie auto ale za to praktycznie bezawaryjny. Po ponad 320 tys km olej zawsze czyściutki przy wymianie. Jedyne co padło to czujnik położenia wałka rozrządu po 300 tys km. i to pod domem.
~tomek waidemaier
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
niska kultura slaba elastycznosc wplyw na to ma duza masa ponad 2 tony i wielkosc auta w szczegolnosci jego wysokosc ale jak sie go dobrze podkreci to wszystkie auta typu golf z siln 2.0 moga zapomniec o wygranej