Lista ocen DS 4 (15) - Karoseria

~Damian
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Auto ma 9 lat i do tej pory nie ma żadnych ślad rdzy. Co do samego wyglądu karoserii jest ona obłędna, ponadczasowa, co jest subiektywnie naszą oceną z żoną. Natomiast obiektywnie auto zwraca na siebie uwagę. Raz nakryliśmy Pana robiącego zdjęcia na parkingu bo szukał samochodu dla córki. Gdy auto stało u mechanika jeszcze na niemieckich blachach to mechanik nas pytał czy może podać do mnie kontakt bo jakiś klient chce zapytać o auto....
~Grzegorz
Hatchback (Citroen) 1.6 HDi 112KM 82kW
Karoseria zasługuje na 4* tylko dlatego, że miałem aluminiową maskę i podczas silniejszych wiatrów, jazdy autostradą lub gdy na autostradzie ciężarówka wyjechała mi na mój pas to widziałem jak maska się unosi. Jest to podobno normalnie w tych samochodach, trochę zniwelowałem ten efekt zakładając siłowniki do podnoszenia maski, bardzo dobrze ciągnęły ją w dół i trzymały gdy była zamknięta.
~Arczi
Hatchback 1.6 PureTech 224KM 165kW
Bardzo ładne auto. Pokazy świetlne i wysuwane klamki robią robotę. Nie wiem, co jeszcze bym mógł tu napisać. Fajną opcją jest bezpłatne usunięcie wszystkich oznaczeń, dzięki czemu na klapie nie mamy "1.6 La Premiere tady rady turbo premium lux 225 KM made in France", tylko całkowity brak oznaczeń i mi się to podoba.
~Kamil
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Przepiękny design, ładne wykonanie spawów, elementy świetnie spasowane, do tego według detailera ładnie położony lakier dobrej jakości. Prezentuje się najlepiej w klasie, może porównywalnie z ostatnim Peugeotem 308.
~Luki
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Lakier perłowy wygląda świetnie, sylwetka auta ponadczasowa i na parkingu obok Golfa 8 ten drugi wygląda jak podlotek z osiedla
~Aleksander
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Cóż mogę napisać, tylko tyle i aż tyle- zasłużenie został w kraju uznany samochodem roku
~ANDRZEJ
Crossback 1.2 PureTech 131KM 96kW
Wygląd tego samochodu to chyba jego największa zaleta. Karoseria jest wykonana bardzo dobrze.
~jerzy
Hatchback E-Tense 1.6 E-Tense 225KM 165kW
piękna ponad czasowa linia nadwozia
~Kuba
Hatchback 1.6 PureTech 224KM 165kW
Wyglada przepięknie. Lakier nie jest super wytrzymały.
Dziennik kosztów dla DS 4
5,8
8,3
9,1
~STASZEK
Hatchback Facelifting 2015 1.2 PureTech 131KM 96kW
Ładna przyciągająca oko karoseria udająca coupe.
DS 4