Lista ocen DS 5 Hatchback (Citroen) (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tofikkiller
Hatchback (Citroen) 1.6 Blue HDi 120KM 88kW
W zwiazku z francuskim zrozumieniem nowoczesnego kokpitu oraz jak dla mnie skopanym znaczkiem na kierownicy. Metalowa blaszka z nowym znaczkiem jest ..kiepska i psuje jeszcze bardziej doznania. Może to banał. Ale nie jestem przekonany, czy ciągłość stylistyki wewnątrz jest zachowana i byle pierdoła potęguje to przeczucie. Ale to kazdy musi doznac na wlasnej skórze. Np. Aluminiowe wstawki na wywiewach powietrza kierowcy i pasażera, a wewnątrz...
~atrax44
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 200KM 147kW
Jakość elementów jest na bardzo wysokim poziomie, (aluminium, miękkie tworzywa przyjemne w dotyku na desce rozdzielczej) i nietuzinkowy projekt samej deski rozdzielczej, jednak mam wątpliwości co do spasowania. Podczas jazdy na nierównościach nie ma tragedii, zdarzy się jednak że jakiś plastik się odezwie, ale już uchwyty przy drzwiach przy każdym kontakcie z dłonią trzeszczą i to głośno. Strasznie to irytuje. Jeżeli Chodzi o cenę do jest...
~Vive la France
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Świetnie wykończony i wyglądający samochód, z niebanalnym wnętrzem oraz skutecznym oszczędnym napędem mający na wyposażeniu wszystkie potrzebne układy i ekstrasy za cenę, w ramach której u konkurencji można mieć co najwyżej podstawową wersję skłaniają do uznania, że auto zdecydowanie warte jest swojej ceny. Na rynku wtórnym ceny hybrydy, choć wyższe od innych wersji DS-a , zdecydowanie polecane i poszukiwane.
~Łukasz
Hatchback (Citroen) 2.0 Blue HDi 181KM 133kW
Nowe auto w wyposażeniu jak moje czyli full opcja: DS5 Sport Chic w indywidualnej konfiguracji nowe kosztowało ok 160 tyś zł. Ja kupiłem je za ok 60 tyś zł jako 5 letnie z pewnym, udokumentowanym przebiegiem, serwisowane w ASO Citroen od 1 właściciela. Uważam, że jest naprawdę dobrze.
~vanoss
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Jak na aspirację tego modelu do klasy premium daję tylko 4 gwiazdki a to za sprawą okresowego skrzypienia drzwi kierowcy oraz słabej jakości wykończenia niektórych chromowych elementów wewnątrz pojazdu jak pokrywa popielniczki i ramka mieszka zmiany biegów.
~były fan
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
jeśli to ma być samochód klasy wyższej, który ma być porównywany do takich aut jak BMW, AUDI, czy Mercedes to chyba jakaś pomyłką - spasowanie materiałów okropne, klamki w drzwiach skrzypią, obudowa zegarów skrzypi, dla mnie masakra w samochodzie za taką cenę
~tomek
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
auto jest dość drogie w stosunku do innych i większych - dla mnie gdzie 90% czasu jadę sam. komfort podróżowania i aspekty wizualne jak dla mnie są ważniejsze niż rozmiary auta. jakość wykonania choćby wnętrza jest znakomita
~czterdziestolatek
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
kupiłem najbogatszą wersję sportchic włącznie z indywidualna skórą , więc jak porównam z posiadanym wcześniej Merc. to dzieli je przepaść jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny.
~Lucasi
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Za tę cenę nie kupi się tak dobrze wyposażonego i tak oryginalnego auta. Żeby tylko to zawieszenie było lepsze, choć podobno w 2015 roku zostało ulepszone
~Lucasi
DS 5 Hatchback (Citroen)