Lista ocen DS 5 (31) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback (Citroen) 2.0 Blue HDi 181KM 133kW
Bez większych zastrzeżeń. Ogólnie bardzo dobry. Lekko przechyla się moim zdaniem ciut za bardzo na boki przy wchodzeniu w ostrzejszy zakręt przy nieco "większej" prędkości ale może i się czepiam. Daje jedną gwiazdkę mniej.
~Sand
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
jeśli brać to tylko na 17 calach. Mam 17ki i auto jest twarde ale akceptowalnie. Na 18kach i 19kach podejrzewam że byłoby za twarde. Zawieszenie to najsłabszy punkt auta, czuje się dziury. Ale za to dobrze trzyma się na zakrętach
~Egontar
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 181KM 133kW
Tu jest typowo jak w Citroenie, którym jeździłem 11 lat. Trochę mało komfortowo na poprzecznych nierównościach i drogach o nierównej nawierzchni, ale na autostradach ... komfort w 100%.
~Radesz
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 200KM 147kW
Kiedyś po nieodśnieżonej autostradzie nie dało się jechać - autem trochę woziło po drodze. Z drugiej strony na s5 inne auta leżały w rowie a ja spokojnie przejechałem całą trasę
~toko
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
zawieszenie generalnie sztywne, choc niekoniecznie sportowe ;) na dobrej nawierzchni dalbym mu 5-, ale kazda poprzeczna nierownosc, w tym progi zwalniajace zaczynaja byc wyzwaniem.
~Jarek
Hatchback Facelifting 2015 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Bardzo dobrze i pewnie się prowadzi. Choć zawieszenie mogłoby byś ciut mieksze., no alu tu z pewnoscia daja się we znaki niskoprofilowe opony
~Tofikkiller
Hatchback (Citroen) 1.6 Blue HDi 120KM 88kW
Dobre zestawienie i super wyciszenie. Nawet na dziurach nie dochodzą zadne stuki. Szum toczenia jest nie wyczuwalny. Jazda pewna i przyjemna.
~Marta
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi Hybrid4 200KM 147kW
Super, bardzo miękki, pływający, wybaczający błędy, niestety przez to częste wymiany elementów zawieszenia (maleńki minus)
~Michał
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Tu słabo, w porównaniu np z fordami to DS5 prowadzi się kiepsko. Głównie przez tylną belke.
~Jacek M.
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Belka skrętna na studzienkach daję o sobie znać ale na ostrych zakrętach bezkonkurencyjna.