Lista ocen Fiat 125p (81) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barney
Sedan 1.5 70KM 51kW
Samochód jest dosyć specyficzny. Przez wiele lat może nie sprawiać żadnych problemów a z drugiej strony niektórzy narzekają na naprawy. Jeżeli występują jakieś usterki to są one spowodowane złą eksploatacją pojazdu - zawsze zaznaczam że jest to bardzo specyficzny samochód. Usterki są łatwe do naprawy - osobiście z mojej winy wyleciał przegub wahacza i przez ponad godzinę używając jako brechy drążka lewarka udało sie z powrotem wbić przegub w...
~Łukasz Świętochłowice
Sedan 1.3 60KM 44kW
w tym aucie nic sie nie psujenawet zarówki sie nie palą przez 2 lata wymieniłem tylko jedna, pamietac tylko trzeba o klockach szczególnie tych z tyłu no i trzeba czesto przeczyszczac zaciski raz na 20000 raz na rok trzeba wymienic sworznie tak asekuracyjnie czasem jakies problemy z elektryką ale instalacja jest prosta więc bład jest szybko znalesc silnik dosłownie bezawaryjny zadnych problemów wymmieniac tylko kable swiece i olej porostu...
~brunatnik
Sedan 1.5 70KM 51kW
Moje autko ma swoje choroby wieku starczego i nie wszystko w nim działa. Ale to co działa działa bez zarzutu. Dowód: 1500 km na urlopie po Polsce bez żadnych napraw, tylko dolanie 400 ml oleju. A nie było w jakiś specjalny sposób szykowane na urlop!
~Mario125p
Sedan 1.5 70KM 51kW
Jak do tej pory żadnych poważnych usterek. Ostatnio wymieniłem: termostat, cięgło ssania, odma (filtr powietrza- odpowietrznik skrzyni korbowej), końcówka drążka kierowniczego. A tak ogólnie tylko lać paliwo i jeździć
~deepblue
Sedan 1.5 70KM 51kW
To nie jest auto dla zwykłych ludzi :) dobrze jest mieć zaprzyjaźnionego mechanika ale naprawy są tanie, nie ma problemu z częściami. żadych problemów. większość można kupić za 5 albo 10 zł na złomie ;)
~Nigdy wiecej
Sedan 1.5 70KM 51kW
Kiedyś zrobiłem nim jednego dnia 260 km w trasie i palec apararu zapłonowego wyrwał dziure w kopułce i samochód stanął,co ciekawe dało sie założyć kopułke i pojechać dalej
~lukasz
Sedan 1.3 60KM 44kW
czasem cos tam sie poluzuje ale to nic strasznego srubokret i wszystko w porzadku jakos hamylce mi szwankowaly padlo mi serwo i pompa i korektor teraz juz hamulce zylety
~Przemysław Janczyk, Częstochowa, 18 lat
Sedan 1.5 70KM 51kW
niewielkie naprawy we wnętrzu związane tylko i wyłącznie z niedopasowaniem części. poza tym ok. ceny śmieszne. wszystko za przysłowiową złotówkę i jeszcze coś się dorzuci...
~Cez4R
Sedan 1.5 70KM 51kW
co pol roku trza tloczki hamulcowe oczyscic bo inaczej sie blokuja ogolnie nie jest zle a jak cos sie zepsuje to czesci za grosze mozna kupic...albo kolejego kanta na czesci;)
~torek
Sedan 1.5 70KM 51kW
Lampki oświetlające wnętrze, nie zadziałały na długo, po próbie reanimacji. W sumie drobiazgi nie były takie dokuczliwe, nawet nie zwracałem na nie uwagi.