Lista ocen Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991 (92) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RomanZLasuPosiadaczCzerwonegoMonstrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jeśli masz 1.5 m wzrostu to możesz mówić o niewielkim komforcie jazdy... ja ma ok 1.8 kierownice obejmuje udami, a biegi zmieniam pod kolanami, ciężko mogą mieć osoby z numerem buta powyżej 43... chyba że w tenisówkach, jak jechałem w glanach deptałem po 2 pedały naraz. pasażer przedniego zica ma lepiej, nie musi okrakiem obejmować kierowonicy więc ma gdzie dać nogi, co prawda kolanami dotyka nosa ale jest wmiare wygodnie. do niedawna miałem...
~mat
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Jak w starym kawale - w maluchu nie da się wyciągnąć nóg. Fotele konstrukcja z rur stalowych + sprężyny +trawa morska (FL) +skajka niezdzierajka = kierowca czuje na plecach kolana poasażera, jazda dalej niż 50 km to ból kręgosłupa. Sprężyny fotela pękają, a czasem i rury, nawet pod lekkim kierowcą.
~ŚLIWKA jasiorozbujnik@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
z przodu całkiem całkiem kierowca ma dobrze(na standardowym fotelu wyposarzonym w zagłówki)a pasarzer też nie ma na co narzekać fotel lekko pochylony wrażenie mercedesa a i na nogi jest miejsce Gorzej z tyłu Jedna osoba w poprzek ma całkiem nieźle. Ale kilka razy jechalo tam 3 doroslych. I Żyją do tej pory:)
~Daniel z Bielawy
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Jak w maluchu ja mam 175cm i spokojnie moge kierować nogami jednocześnie operując pedałami. POdziwiam ludzi powyżej 180cm jak się tu mieszczą. Pasażerowie mają problemy z zajęciem miejsca z tyłu, jak się ulokują to ruszać mogą tylko głową :), ale przeważnie jeżdze sam do roboty.
~Antoine
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jak na klase auta i to ze ma 27lat to calkiem niezle, oczywiscie jesli rozmawiamy o przednich siedzeniach bo to raczaje jest auto 2 osobowe, ewentualnie 2+2.... Po wyjeciu wykladziny z podlogi nawet w okolicy pedalow jest dosyc miejsca na manipulowanie nimi
~caracan´e
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
hi hi hi!!! a to dopiero nie wiem czemu ludzie pakuję się do niego w czterech przecież wyraźnie pisze FIAT 126p to taki skrót geniuszu komunistycznego, przecież to Fatalna Imitacja Auta Turystycznego 1 osobowa 2 drzwiowa 6- krotnie Przepłacona... ale kocham to autko..
~nathaniel777
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
buhahahha tu jest przestrzen jedynie dla jednego niskiego pasazera, niskiego kierowcy i skrzynki bananow na tylnym siedzeniu.... Ale na upartego wejdą bagaze, wędki i 5 osób 180 cm wzrostu i 90 kilo wagi ale wtedy jest naprawde wesoło
~ironman
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
auto dwuosobowe wbrew temu co jest napisane w dowodzie, tylna kanapa na zakupy - w ten sposób je traktując nei można w cale narzekać, aha oczywiscie mówię o fotelach "lotniczych", bo na tych fabryczznych to w ogóle nie da sie siedzieć,
~StefanII
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Z przodu jak na tronie,troche zawadzają drzwi z przodu,poza tym pasażer może czasem uniemozliwiac nogą wrzucenie biegu lecz jest ok.Z tyłu pasażerowie mają porzadną pokutę za swoje dokonane i niedokonane grzechy.Wyżsi i grubasy jada w męczarniach.

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Joker "Maldon Driver" Kentucky
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jak już pisałem...najlepiej robi się to jak wystawimy z auta przdnie fotele...Podczas jazdy w dwójkę...można przesunąć fotele do tyłu...jeśli masz 165cm wzrostu wyprostujesz nogi...hehe można pomylić drążek zmiany biegów z kolanem pasażerki...
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d