Lista ocen Fiat 126p "Maluch" (532) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 625 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michaś
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
u mnie jest cicho w srodku. czasami jak stoje w korku to nie wiem czy nie zgasiłem silnika!! ale dodaje lekko gazu i okazuje sie ze chodzi!!!
~KFL
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
W moim przypadku doskonałe, ale głównie jest to zasługa dodatkowych wygłuszeń. Jeżeli komuś zależy na tym żeby w samochodzie było cicho to polecam.
~WOJTEK87
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
wyciszenie w kaszlu.....zalozylem glosniki z tylu i dalem troche welny mineralnej ale gowno to dalo, wyje nie milosiernie :) ale mam radio:)
~cinek
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
moj jakos wyjatkowo cuchy jest, nawet przy 90 km/h da sie jeszcze rozmawiac. za to jechalem eksponatem ktory przy 60 km/h zagluszylby mlot pneumatyczny!
~Czarek
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Po przejechaniu 500km nad morze z przędkościami chwilowymi 120km/h jeszcze przez dwa dni mi w uszach chuczało (niestety nie morze) pomimo waty w uszach.
~Shances shances@op.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Standardowe slabe - po zamontowaniu dodatkowej masy wyciszajacej dosc dobre na standardowym wydechu - na wydechu sportowym WUPEX SP - bardzo glosno !!!
~KaszloFan
Hatchback 3d 0.65 24KM 18kW
Z wyciszeniem jest trochę kiepsko. Ale patrzac optymistycznie to nie słychac absolutnie żadnych szumów powietrza, ani od układu jezdnego - silnik zagłusza
~Slawek_Poznan
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Wyciszanie malucha to swietna sprawa dla poprawy slyszalnosci. OPstatnio mi sie zdarzylo, że neislyszalem policji przez glosno chodzacy silnik.
~Q
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
niech ktos sprobuje jechac dluzej niz 1 godzine - gwarantowane przyspieszone zmeczenie i spowolnienie reakcji - koszmar!!! w glowie huczy
Dziennik kosztów dla Fiat 126p "Maluch"
~Piroman piroman@box43.pl
Hatchback 3d 0.7 25KM 18kW
Standardowo wyciszenia brak. Dzięki temu słychać co się aktualnie psuje. Przy odrobinie włąsnej pracy można jednak autko nieźle wyciszyć "domowymi metodami"