Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW 2007-2010 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PaDRE
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Do elementów stylizacyjnych 500ki należy goła blacha widoczna od środka. Stylizacyjnie jest to genialne, wnętrze dzięki temu zyskuje niepowtarzalny klimat...ale dla wyciszenia całości ma to raczej kiepskie skutki. Po przesiadce z mojego BMW mam często wrażenie że któreś drzwi są niedomknięte lub szyba uchylona...cytując klasyka "ten typ tak ma". Tyle tylko że w żaden sposób mnie osobiście to nie przeszkadza. Przy wyższych...
~empireatwar@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Na niskich obrotach cisza i spokój. Na wyszych atko wydaje charakterystyczne mruczenie co mi osoboiscie sie bardzo podoba. Trzeba sie przyzwyczaić do pracy przedniego zawieszenia gdyż na nierównościach typu studzienka zawieszenie ma swój charakterystyczny dzwięk. Tak samo jest w gradne punto.
~Pozytywnie zaskoczony Fiatem
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
W tym samochodzie nie ma miejsca na wyciszenie... Trzeba to polubić. Odgłos silnika, hamulcow, szmeru powietrza... na trasie jest hałas ale dobra muzyka z głośników pozwala zapomnieć o tej niedogodności
~Sławomir
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Jest cicho, można rozmawiać i spokojnie słuchać muzyki. Po mieścia jedzie się zrelaksowanym. Ważny jest dobór opon, niektóre są hałaśliwe powyżej 100-120 km/h
~brachu_
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Przeważnie niewielkie autka są słabo wyciszone. Tu tak nie jest i całe szczęście, bo to nie jest niskobudżetowy pojazd. To taki luksusowy mikrus.
~jakub
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Bardzo głośny i męczący. Zrobiłem 2k na autostradach i szum z kół jest nie do zaakceptowania, szumi też wiatr - chyba o drzwi
~Marian
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
wyciszenie jest naprawdę bardzo dobre przy lekko włączonym radiu silnika praktycznie nie słychać kto twierdzi inaczej kłamie...
~amp-n
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
W porównaniu do poprzednich fiatów, świetnie. Ale to jest auto miejskie-podmiejskie więc ewentualne mankamenty niezauważalne.
~Jacek Wawa
bez problemu słucha sie muzyki i prowadzi rozmowe do ok. 140 km/h
~Clio
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
trochę niedopracowane, chociaż pomruk jest w miarę przyjemny
Fiat 500 II Hatchback 3d