Lista ocen Fiat 500L (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szpiki
Hatchback 5d Seria 5 1.4 16V 95KM 70kW
Ceny niektórych elementów wyposażenia są nieuzasadnione (np. fabryczne czujniki cofania albo trzeci zagłówek tylnej kanapy występujący tylko w pakiecie), ale w porównaniu do konkurencji nadal jest przyzwoicie. Sporo elementów wyposażenia jest już w najuboższej wersji. Trudno zachować obiektywność oceny, gdy od jakiegoś czasu brak jest bezpośredniej konkurencji. Meriva? C3 Picasso? B Max? Note? Na placu boju została już chyba tylko Kia Venga...
~bouvierek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Nie jest to taniocha, ale po wejściu do auta zauważamy, że dostajemy o wiele, wiele więcej niż spodziewamy się oglądając samochód z zewnątrz. Auto warte swojej ceny. Oczywiście stwierdzam to po przejechaniu 2000 km i to przez tydzień. Nie mam pojęcia o awaryjności. Gwarancja mechaniczna na 2 lata z możliwością przedłużenia do 5 i gratis gwarancja na blachę (obustronnie cynkowana) na lat 8. Nie należy narzekać.
~zaki
Living 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
ABSOLUTNIE I ZDECYDOWANIE ŹLE. To auto jest źle skwotowane. Gdyby można było je kupić za ok. 50tyś za dobrze wyposażoną wersję - to OK, kupiłbym go i NA PEWNO wyniki sprzedaży poszybowały by w kosmos. Ale 63tyś PLN ?! No przepraszam, ale jest TYLE ciekawych opcji na rynku pierwotnym, że nie ma kompletnie o czym mówić.
~Długi
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Fiat 500l jest naprawdę solidnym samochodem. Materiały wykończeniowe są dobrej jakości. Nic nie trzeszczy nic nie piszczy. Oczywiście truno szukać miękkich materiałów ale za to nie trzeba się martwić, że dzieciaki coś zniszczą. Uważam, że w tej cenie trudno było by znaleźć lepszy samochód tej wielkości.
~Bogdan
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Nie jestem analitykiem. Wiedziałe co kupuję i za ile. Mam wersję Lounge. Samochód ma sporo gadżetów w większości jednak przydatnych, a one kosztują. Oczywiście przed zakupem porównywałem cenę i wyposażenie konkurencyjnych modeli, ale zdecydowałem się na Fiata 500L.
~enriko palacco
Trekking Seria 1 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
patrzac na to ze podstawa jest za 50 tys to bardzo dobra cena do wielkosci pojazdu. trekking jest drogi ale na wyprzedazy da sie go kupic za niewiele ponad 60 tys. wersja 1.4 t-jet lounge ze sklanym dachem z rocznika 2016 byla w cenie 62 tys.
~John
Hatchback 5d Seria 4 1.4 95KM 70kW
Cena w porównaniu do Merivy, B-Maxa, Captura , Peugeota 2008 konkurencyjna. Wersja pop star silnik 1.4 16v - 50tyś w cenie komplet poduszek powietrznych, klima, elektryka szyb, radio ucconect, skórzana kierownica i wiele innych dzetów.
~frox
Living 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
jakosc wykonania nie podpada, wszystko jest jak powinno wiec nie uwazam ze to przeplacony zakup, za auto z takim wyposazeniem u innego producenta bym zaplacil wiele wiecej (full opcja).
~robertwml
Trekking Seria 2 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
za auto w bogatszej wersji dałem 74 tyś, myślę że za to cenę można kupić troszkę lepsze auto, jak bym kupował pozostałbym przy wersji za około 60 tyś
Dziennik kosztów dla Fiat 500L
7,9
~Mariusz
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Ideał - za niecałe 60 tysięcy auto rodzinne, ekonomiczne i z fabrycznym gazem, którego spala 7l/100km. Podwójny bagażnik i schowek-lodówka sprawdza się podczas tras z całą rodziną.