Lista ocen Fiat 500X Crossover (35) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz.zst
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Przejechałem już 6 tys.km .Posiadam auto z bardzo dobrym wyposażeniem FIAT 500X LOUNGE 1,6 z fabryczna instalacja LPG.Warto szukać auta w całej Polsce rocznica w cenie drastyczna od 8-22 tys.zl . Moje kosztowało 67 900.00 zł z gazem i alarmem plus 20% upustu na części i serwis 15% . Auto ma przejechane raptem 300 km. Super sie wsiada i wysiada . Jakość skóry pierwsza klasa. Jak ktoś ma pytanie lukasz.zst@buziaczek.pl
~umberto
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Samochód wywiera na mnie dobre wrażenie! Jest to pierwszy model Fiata o tak wysokiej jakości wykończenia, dobrych fotelach z należytą długością siedziska (wreszcie), dobrym spasowaniu tworzyw sztucznych i przemyślanych rozwiązaniach. Dość atrakcyjna cena w zamian za naprawdę bogate wyposażenie standardowe pozwala mi stwierdzić, że jest to w tej chwili jeden z najlepszych wyborów na rynku nowych samochodów w tej kategorii. Polecam!
~Beny...
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Są auta tworzone dla ludzi praktycznych i dla tych którzy oczekują coś więcej , jesteśmy wzrokowcami i lubimy ładne rzeczy. Panią podobają się ładne stroje a nam ładne panie taki jest właśnie fiat 500x podoba się wszystkim , auto kompletne ma swoje plusy i minusy ale więcej jest tego dobrego. Chyba najlepiej zrobiony fiat w dotychczasowej historii marki.
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Auto żony, ale kupione również pod kątem rodzinnych wyjazdów, więc siłą rzeczy jeżdżę nim nie mniej niż ona... Ogólnie dość udany samochód, choć z kilkoma wadami (jak każdy). Póki co mało popularny w Polsce, przez co ciągle dość atrakcyjny na ulicy. Natomiast zagranicą jeździ tego naprawdę sporo.
~Adam
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Drugi raz nie kupiłbym, samochód jest paliwożerny i wcale nie był tani jako nowy. Spalanie 12,5l/100 DRAMAT!!! Błędów brak więc tyle po prostu pali. Do tego jak na 110 KM auto jest ospałe i wcale nie dynamiczne. Nic nie wynagradza drastycznych kosztów utrzymania. NIE POLECAM.
~sikor
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Świetne wykonanie, bardzo przyjemne materiały i nietuzinkowy design. W porównaniu z praktycznie wszystkimi markami gdzie króluje linia prosta i kanciasta stylistyka zaokrąglenia i "jajeczka" w całej konstrukcji są po prostu przyjemne dla oka.
~TomEk
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Samochód naprawdę warty swojej ceny, Rzuca sie w oczy jest stylowy i elegancki. Postawiliśmy na prosty silnik 1.6 E-torq 110KM powiem tak wystarczy.
~Tomasz T
Crossover 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Auto spisuje się swietnie! Dynamiczne i wygodne! Przyciąga oko przechodniów zarówno kobiet jak i mężczyzn, eleganckie jak na włoską klasę przystało!
~M
Crossover 1.4 Multiair 170KM 125kW
Dorze wyglądający i jeżdżący samochód. Całkiem dzielny w lekkim terenie. Jakość wykończenia wnętrza na dobrym poziomie.
~vonski
Crossover 1.4 16V Mair 140KM 103kW
Po 6-ciu latach najchętniej bym się go pozbył, niestety zona dalej go lubi (syndrom sztokholmski?)
Fiat 500X Crossover