Lista ocen Fiat Albea I (114) - Ergonomia

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tybi
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Przyzwyczaiłem się, małe przyciski w radiu przyciski szyby od kierowcy mozna by lepiej Wolałbym inny kąt ustawienia zespołu wskaźników - nie najlepiej widac kontrolki świateł i kierunku w moim położeniu fotela
~BigPiotr
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Za dużo elementów tu nie ma. Kierunkowskaz nie chce się załączać przy małym skręcie kierownicy (np. na rondzie),, musiałem się przyzwyczajać do wyjazdu z rond, żeby cały czas trzymać dźwignię.
~Rudolf
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Wszystko na swoim miejscu... Jednakstandart pozostawia wiele do zyczenia,łatwo zarysowalny plastik...jakosc deski rozdzielczej to porazka:/ (widac ze w Turcji robione) I te plastiki smierdza:/
~aixen
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Fotel dla karła, przełączniki i włączniki w odległości "...metrów" od kierowcy. Nieczytelna deska rozdzielcza, na której i tak nie widać położonych na górze kontrole, bo zasłania je rant obudowy.
~Wood-Stock
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
hmmmm.... duży bagażnik składana kanapa szkoda że nie dzielona schowek ogólnie może być WKURZA TO ŻE PRZYNAJMNIEJ MI NIE ODPALA W ZIMIE PRZY TEMP - 25 stopni
~Tomasz Ryś
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Kwestia gustu ale mnie ten fiacik się podoba z zewnątrz jak i wnętrza ( praktyczne ) materiały deski rozdzielczej bez rewelacji ale widziałem już gorsze w droższych samochodach.
~SławekK
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
W zasadzie obsługiwać nie ma co, bo wyposażenie skromniutkie, ale to co jest - jest na miejscu. Brak lepszej regulacji fotela kierowcy.
~I
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Dostęp do przycisków OK, Osłony wskażników zasłaniają część kontrolek (np, kierunkowskazów) także górę zegara. Projektowali chyba dla niskich osób
~mirek_g
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
najbardziej brakuje mi porządnego miejsca na lewą stopę - w czasie dłuższej jazdy jest to męczące. Niepełna regulacja położenia kierownicy.
~arek_poeta@op.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Wszystko ok, ale mam zastrzeżenie do sposobu zamykania samochodu od środka. Nie mam centralnego zamka, a wciskanie klameczek nie jest wygodne.