Lista ocen Fiat Albea I (114) - Ergonomia

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Abbi
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Kiepskie wykonanie i materialy. Po roku czasu trzeszcza plastiki oraz skrzypia wszystkie drzwi rowniez klapa od bagaznika. Strasznie twarde zawieszenie.
~Marek
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Bardzo odpowiada mi we Fiacie włącznie swiateł(rozwiązanie w VW znacznie bardziej skomplikowane).Umieszczenie zegarka na dole to nieporozumienie.
~właściciel tegoż złoma
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
nic nigdzie nie pasuje, wszystko jest tam gdzie nie trzeba,niska jakość tworzyw, znacznie lepsze wykończenie jest w polonezie.
~abbi
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Zaczynaja mi się psuć plastiki i za nie moge wymieńc tych spalonych zarowek od pokretel. W ASO chca jakas fortune za ich wymiane.
~Fafik
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
za mało schowków, a te co są - mało przydatne, do bagażnika nie można nic dokupić aby klamoty nie latały. Poza tym - dobrze
~joe75 op.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Na razie nic mi nie brakuje, szyber już wstawiłem, więc jest OK, niestety fabrycznie nie przewidziano, a szkoda
~fafik
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
przeciętna , brak uchwytów na napoje, zegar pod stopą, ale istotne funkcje w zasięgu ręki i rozmieszczone intuicyjnie
~Mariusz K.
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
W miarę dobrze, ale przydałby się podłokietnik na środku z przodu. Toporne klawisze "dotykowe" świateł przeciwmg. i ogrzewania szyby.
~hejron@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
po długiej jeździe wysiadam zupełnie nie zmęczony. troszkę niepraktyczne schowki, brak uchwytu na termos i szklankę
~Albi.
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
W wersji EL zegarek dobrze widoczny w górnej cz.konsoli(jedyne uchybienie ergonomii wHL gdzie zegarek jest w dolnej ok.deski rozdz.