Lista ocen Fiat Albea I (127) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kazmar
Sedan 1.6 i 16V 103KM 76kW
W 2002 za wypasioną wersję z alufelgami,klimatyzacją,światłami p.mgielnymi,elektrycznymi przednimi szybami i autoalarmem, centralnym zamkiem oraz kompletem kół zimowych zapłaciłem ok.52 tys.zł.Teraz są tańsze,ale nie mają stukonnych silników 1,6.
~joe75 op.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Swojego kupiłem za 30900zł w promocji, teraz kosztuje 33 do 34 tyś.(ten podstawowy), podobno Dacia Logan ma kosztowac 29900, ale dodaj, wspomaganie, poduszke, zderzaki w kolorze itd, a wyjdzie 35000, wiec to samo, a Albea sprawdzona, wiec wybor jest prosty
~SławekK
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
W tej kategorii nie ma równych. Owszem - może są lepsze pojazdy, ale jak ktoś potrzebuje 4 - 5 miejsc, 4 drzwi i dużego bagażnika to doskonaly wybór. Szkoda, że tak mały wybór wyposażenia i prawie zerowy wybór silników.
~SId
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Mam faktórkę z zakupu - 30 000 zł to jak za to auto to naprawde niewiele , ale też przekłada sie to na niższą jakość niektórych elemantów jak materiały we wnetrzu , ale jesli ktoś nie ma duzych wymagan to polecam.
~arab.wojtek@interia.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
ja za samochód mający nie całe dwa lata dałem około 46% wartości początkowej, zatem ja uważam iż dla kogoś komu zalezy na w miarę fajnym samochodem bez zbytnych luksusów. samochód jest jak dla rodzinki fajny ekonomiczny i pojemny.
~mirek_g
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
za cenę nowej albei mozna kupic napewno używane auto renomowanej marki od "A" do "V", ale jaką masz pewność, że nie kupisz kota w worku. A poza tym, moja albea jeszcze mnie nie zawiodła, tak więc z jej jakością nie jest tak źle.
~Aixen
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Warte uwagi. Nie wierzyć obiegowym opiniom. Kupić i jeżdzić. To działa.... Tanie części, duża ilość zamienników na rynku. Drogi serwis fabryczny. Jeżeli kierujesz się ekonomią a nie zależy Ci na znaczku na masce...
~petermas69@wp.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Po prawie dwóch latach użytkowania mogę przyznać, że był to dobry wybór, mimo iż żona nieco narzeka (ucząc się na małym samochodzie, ma pewne problemy z parkowaniem w ciasnych zaułkach i nie potrafi w pełni wykorzystać wspomagania).
~sialek
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Kupiłem go w czerwcu w salonie za 40700zł. Auto ma ABS, dwie poduszki, centralny zamek i elektrykę przednich szyb. Dorzucili mi jeszcze radio Panasonic i dywaniki. Oczywiście lakier metalik. Nie wiem czy gdzieindziej dostałbym więcej.
Dziennik kosztów dla Fiat Albea I
7,1
8,3
~JoJo
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Relacja ceny do tego co dają jest odpowiednia, na kieszeń przeciętniaków, po co szpanować nowym małym autem jak można kupić auto (o niebo lepszy od Sieny) wygodne, jedyna wada to mało porywająca stylistyka, coś za coś.