Lista ocen Fiat Albea I (145) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Albi.
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
W tej klasie aut i tej cenie nie ma bardziej przestronnego auta.Nawet lider przestronności Fabia ma mniej miejsca na kolana i szer.wnętrza mniejsza o ok.4-5cm.
~Tomasz Ryś
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Wiadomo że w środku ja na kanapie się nie usiądzie ale wakacje 4 osobowej rodziny nie są jakimś wielkim problemem
~Dzony
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Dużo jeździłem tym samochodem brakuje podparcia pleców ale siedzi się dość wysoko co pomaga przy długich jazdach
~Albea FanClub ;)
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
w większych autach nie jest na pewno lepiej :) przynajmniej dla kierowcy i pasażera. Z tyłu gorzej ale całkiem wystarczająco.
~Marian2
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów bardzo wygodna jazda na długich trasach jedyny minus brak oparcia na lewy łokieć.
~Sławek K
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
4 osoby - bez problemu na każdej trasie. S-klasa to nie jest, ale za tę cenę... No i ten BAGAŻNIK ! Kocham go.
~xdarekx
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z przodu bardzo dużo miejsca. Tylnia kanapa wygodna, może zbyt mało miejsca na nogi. Cztery osoby mogą swobodnie podróżować
~Rudolf
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z przodu i z tylu duzo miejsca,nawet wysocy zmieszcza sie z tylu... :) I ten Bagaznik(poezja:))Brakuje dzielonej kanapy...!
~arek_poeta@op.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Siedzi się bardzo wygodnie. Dużo miejsca dla wszystkich i potężny bagażnik, choć o mało regularnych kształtach.

Usterki Fiat Albea I

Fiat Albea I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~petermas69@wp.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Mam naprawdę duży luz, choć nie jestem cherubinkiem! Nawet przy dłuższej jeździe pasażerowie z tyłu nie zbytnio narzekali.