Lista ocen Fiat Albea I (145) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raspator@wp.pl
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
To zdecydowało o kupnie auta. Z przodu przy maxymalnym odchyleniu pasażer z tyłu siedzi w miarę wygodnie. Ma najszerszą tylną kanapę w klasie, sam mierzyłem. Tapicerka welurowa
~właściciel tegoż złoma
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
przy wrzucaniu wstecznego biegu zawsze zahaczam wajchą o nogę pasażera. z przodu siedzi się tak jakby siedziało się na krześle! z tyłu miejsca wystarczy
~Tolek
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
naprawdę duże i pakowne auto, siedzenia lepsze niż w renault mojego ojca z tego samego rocznika a miejsca więcej niż w avensis mojego kolegi !
~ravauek211
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
z przodu miejsca wystarczająco dużo. jestem osobą wysoką (2,10m) i nie mogę narzekać. ale z tyłu za kierowcą może jechać co najwyżej dziecko
~wojtek
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
uważam iż auto jest bardzo wygodne mam 180 cm wzrostu ale zamną spokojnie siądzie każdy kto tylko chce mający nawet tyle samo wzrostu co ja.
~Michał z Gdyni
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Tutaj Albea ma same plusy!!! W Środku miejsca dużo , bagażnik 517 bije na głowe wszelkie podobne samochody - widać że auto o charakterze rodzinnym
~Kuba
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z przodu - bardzo dobrze. Z tyłu - gdy z przodu odsunie się dalej - już nie tak różowo. Z przodu mogę jachać na koniec świata - z tyłu jestam chory po 30 km.
~zool22
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
duzo miejsca 515 l bagaznika to najwiecej w swojej klasie Talia ma 510 o gozej rozwiazane zawiasy klapy bagazkika. wilki plus dla fiacka
~JoJo
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Za małe pieniądze a miejsca jak w compactach za 50tyś. zł, dużo miejsca (mam 185cm wzrostu), z tyłu m-ca jeszcze więcej no i olbrzymi bagażnik
Dziennik kosztów dla Fiat Albea I
7,1
8,3
~Peter_Pan
Sedan 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jak w limuzynie wyższej klasy. Przy maksymalnie wysuniętym fotelu kierowcy moja żona karmi piersią dziecko na tylnej kanapie i jeszcze ma sporo miejsca :-)