Lista ocen Fiat Brava 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ScaRRed scarred1@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Nigdy nie stanęła w szczerym polu i nie potrzebowała pomocy drogowej. Przez sześć lat jeżeli chodzi o drobiazgi zepsuło się : - przetarła się tapicerka siedzenia kierowcy od otarć ciała przy wsiadaniu (naprawa - 35 zł) - pękła guma na klamce od strony kierowcy - rozlazła się po prostu i ten metal który okala ta guma wyszedł częściowo na wierzch - ile naprawa nie wiem bo stało się to niedawno - pas kierowcy zaczął się samoczynnie...
~Esen
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
* zwarcie na wentylatorze ( od 2 lat) ale szczerze nie był mi potrzebny bo samochód wolno się nagrzewa i sama chłodnica wystarcza. * awaria mocowania łacznika wycieraczki z silniczkiem ( zaspawałem na stałe i problem zniknął) * bieżąca eksploatacja, amorki, końcówki drążków ale to w każdym samochodzie
~Piotrowski
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Nigdy nie zawiodla na trasie. Drobne problemy z elektryka sa jakby wliczone w image auta. Mnie na przyklad nie dzialaja wycieraczki gdy temperatura spadnie ponizej 0´C. Dodatkowo psuje sie termometr oraz kierunkowsakzy.
~danielkro
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Szumiące uszczelki w oknach - wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć szmatka nasączona preparatem do uszczelek. Dzrzwi czasem też zaskrzypią ale podobnie jak z szybami psikam WD40 i jest OK
~MAREK Z ŁODZI
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
SILNIK WYCIERACZKI TYŁ. SILNIK WYCIERACZEK PRZÓD . 3-CIE ŚWIATŁO STOP-ZAMIANA ŻARÓWEK NA WYSOKOINTENSYWNE LED-Y ZAŁATWIŁO SPRAWE OBŁAŻĄCE KLAMKI POTRAKTOWAŁEM ACETONEM-WYGLĄDA ŁADNIE
~wojtek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
bryczka niezawodna i bezawaryjna poza -wycieraczka tylnej szyby -wahaczami przednimi -czsami zdarza sie ze walnie przeplywomierz poza tym ok
~ptys899
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Na desce rozdzielczej czasami nie świeci sygnalizacja włączenia lewego migacza, na zewnątrz normalnie mruga, ale to błachostka.
~Radek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jakość tworzyw sztucznych użytych w aucie nie jest zadowalająca. Zdarza się coś ułamać czy oderwać podczas normalnej eksploatacji.
~orzech orzechauto@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
kiepskie materialy uzyte do wykonczenia wnetrza, zchodzi powloka gumowa z klamek niezbyt lednie to wyglada a tak to brak zastrzezen
~henryk II
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
jak coś odkręcisz to już nie przykręcisz, czasami może coś zostać ci w ręku, klamki się rozpadają, itd