Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

Klimo, 18 lat temu
Silnik 1.2 16V 80KM 59kW
Rok produkcji 1999
Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
naprawde jest się z czego cieszyc. Auto daje wiele frajdy i przyjemności z jazdy. Polecam zwłaszcza krajowe nie sprowadzane z niemiec.
Jak na taki silniczek ma nawet niezłe kopytko w 4 osoby i ful bagaży 180km/h i może by jesze poleciał troche ale po co?
raczej dobrze ale bez specjalnego zachwytu
bardzo zwrotny nie traci sie panowania nawet w sytuacjach extremalnych
do przodu rewelka do tyłu troszke mniej ale lusterka są od tego.
jak dla mnie to wypasik
zimno czy ciepło jest ok choć czasem zaparowane są boczne szyby tylne ale mi to nie przeszkadza specjalnie
spory komfort wszytko pod ręką nie gniecie sie człowiek ani nie ma problemów z wchodzeniem czy wydostaniem sie z autka (mam 180cm)
jest bardzo dobre ale nie doskonałe przy ok 120km/h szum opon (zwłaszcza zimówki) no i wiaterek. Ale słuchając muzyki w aucie nawet cicho niweluje to wystarczająco.
Średnio na baku(50L) robie prawie 800 km. Minimalnie średnia wyszła mi 5,3l/100 Max średnia 7,2l/100 Średnio mieszcze sie do 5,9l/100 Mniej mi pali niż maluch, którego miałem kiedyś. Naprawde 1200 pojemności (etylina) 82 KM i takie spalanie to jest mistrzostwo świata
Autko nie jest ani za drogie ani za tanie za konkretne auto trzeba dać około 17000PLN ale nie stosunek ceny do jakości jest z przewagą na jakość. Ja nie żałuje zakupu tego automobila.
jak narazie niezapeszać i sie cieszyc bo nic sie nie dzieje (pare razy skoczyła wskazówka z temperatury do góry na ułamek sekundy i szybko opadła) ale na nic to nie miało wpływu siakić hohlik;))
Narazie nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 16V 80KM 59kW [l/100km]