Lista ocen Fiat Bravo I 1.6 16V 103KM 76kW 1996-2001 (49) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lskx
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Dyskwalifikuje konkurencje. Auto kiedy powstało było konkuretem dna VW Golf IV, Astry II, Focusa, itd. Natomiast kupujesz go za cene Golfa III, Astry I, Escorta! Do tego b. dobrze wyposażony (ABS, klima, elektryczne szyby, lusterka, dwie poduchy, fabryczny system audio) za jakies 5-6 tysiecy! Awaryjność jak awaryjnośc... Wcześniej jezdziłem fordem, teraz mam bravke, jeszcze wczesniej FSO Polonez. Tak naprawde żadne auto nigdy mnie nie...
~Raku
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Najlepsze auto pod tym względem na rynku - za cene 11 tys mozna znalesc serwisowane bravo z rocznikow 99-2000 ktore ma przebieg ponizej 100tys i bedzie sluzyc jeszcze nie jednemu wlascicielowi. Za ta same cene mozna znalesc cos w stylu Golf 3 ktory przewaznie jest juz wymeczony, przestazaly z przebiegiem 200tys lub nieekonomiczna i droga w utrzymaniu BMW 3. Czyli generalnie włoski samochód tej ery VS niemiecki szrot poprzedniej ery. Ja...
~macius987
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Ja wsumnie to w stosunku do jakości do ceny to dałbym 6 bo za autko na takim poziomie w polsce kosztuja od 8-12 tys zł a ja dałem zaledwie 4,5tys zł juz z opłatami wiec dla mnie super mje bravo wprodukowano w grudniu 1997 wiec jak bym ja tu miał kupic to nie był bym wstanie tak tanio kupic pozdrawiam wszystkich posiadacze tego autka bo jest naprawde udane:)
~Adam 1,6 GT
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze można mieć bardzo ładne autko, z dobrym silnikiem (wystrzegać się 1,4 benzyna, mają wadę konstrukcyjną mianowicie zbyt słabe smarowanie silnika) z dobrym wyposażeniem (klima, pełna elektryka) które jeśli będzie się o nie regularnie dbało długo nam posłuży.
~Denim23@interia.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Tutaj ocena doskonała, dlatego że auto na rynku wtórnym tanie a bardzo dobre i przede wszystkim bogato wyposażone! Moje Bravo posiada pełną elektrykę (światła, szyby, lusterka, szyberdach) 2 poduszki powietrzne, wspomaganie, ABS, klima, radio ze zmieniarką CD a więc wszystko co potrzebne i nic zbędnego...!
~Bravo
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Mimo iż gdybym mojego teraz sprzedała, to jeszcze bym na nim troszkę zarobiła (tanio kupiłam- do wyprawek lakierniczych i zapuszczone w środku) to nie sprzedam go, bo co mi sprawi taką frajdę z jazdy przy tych kosztach eksploatacji? A auta idzi dostać w naprawdę dobrej ceni.
~tomaszb3@vp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Za te pieniądze z takim wyposażeniem nie bardzo coś kupi w dobrym stanie. Za swój dałem 8000tys ABS, elektryczne szyby, elektryczne lusterka i podgrzewane, 2*AIRBAG, regulowana wysokość kierownicy i fotela kierowcy, halogeny, alufelgi.
~Piotr-konkretna ocena
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Auto ładnie wygląda stosunkowo nie wielkie pieniądze kosztuje. Jednak jesli zastanawiasz nad kupnem F. Bravo a masz 7-8 tysiecy to sie zawiedziesz... bo kupisz zwłoki. dobre i zadbane egzmplarze pow. 10-12 tysiecy. Szukajcie nalepiej po liftingu.
~mycha_86
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Za niezbyt wielkie pieniądze można kupić bardzo dobrze wyposażone i stosunkowo młode autko.Mimo że ma juz ponad 10 lat to wyglada bardzo fajnie, przyciąga wzrok, szczególnie na fajnych felgach. O niebo ładniejsze od golfów 3
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo I 1.6 16V 103KM 76kW
7,8
~janek
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
tyle miejsca z tylu nie ma w zadnym innym kompakcie. auto ma fantastyczne zawieszenie i wybacza bardzo duzo bledow kierowcy. w klasie 1.6 zadna firma dlugo nie mogla dorownac swoimi silnikami z wyjatkiem alfy (1.6 T.S.-120KM)