Lista ocen Fiat Bravo I 1.6 16V 103KM 76kW 1996-2001 (53) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cml
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Lusterka boczne mogłyby być większe. Niestety jestem wysokim facetem i lusterkom brakuje ciut regulacji do optymalnego dostrojenia. Standartowy problem to przednie słupki które zasłaniają widoczność. Jeżeli chodzi o parkowanie tylem to widoczność przez tylną szybę jest bardzo dobry. Światła w tym modelu są katastrofalne. Kupiłem nawet nowe reflektory, ale nie poprawiło to widoczności po zmroku.
~pomier1@wp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Doskonała z malutkim minusem - brak asferycznych lusterek lub chociaż jednego. Poza tym widocznosć na boki czy do przodu bardzo dobra, seryjnie w każdym Bravo regulacja wysokości fotela kierowcy, co na pewno pomaga w dobrej widoczności. Parkowanie tyłem bardzo przyjemne.
~TermiT
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Widoczność do tyłu jest świetna, do przodu też jest dobrze ale te szerokie słupki przednie potrafią z łatwością zasłonić pieszego, na zakrętach trzeba bardzo uważać i spoglądać raz z jednej strony słupka raz z drugiej.
~Pudzian TEAM
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Przednie słupki nie przeszkadzają w pokonywaniu ostrych zakrętów. Troche gorzej jest z widocznością przy cofaniu. Ja mam przyciemnione tylne, boczne szyby, więc to też troche mi utrudnia.
~Toper, toperek@interia.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Dosyć kiepsko do tyłu przy parkowaniu.Do przodu na łukach przeszkadzają szerokie mocno pochylone słupki z przodu. Akurat przy moim ustawieniu fotela/wzrost zasłaniają droge skręcającą w lewo.
~Adam 1,6 GT
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
W porównaniu do innych samochodów widoczność do tyłu jest dość dobra, przy patrzeniu w przód trochę przeszkadzają przednie słupki, jednak kwestia przyzwyczajenia.
~Łysy z ONZ
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Zadrza sie ze w luterkach bocznych mało widac.Moze jestem ślepy i inni własciciele Bravo nie zgodza sie ze mna ale trzeba uwazac na martwe punkty w luterkach przy wyprzedzaniu.
~LusiO
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Troche się pośmiga i można sie przyzwyczaić. Co do tylnych słupków to mity(dobrze ustawione lusteraka załatwiaja to). Przednie troche irytuja ale jest OK
~tomaszb3@vp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Widoczność dobra duża przednia szyba na początku trochę przeszkadzały mi przednie słupki ale się przyzwyczaiłem. Do tyłu OK.
~Raku
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Do tyłu tragedia!!!! Jedna z większych wad tego auta. Do przodu może być - Normalnie jak w innych autach tego rozmiaru.