Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

dannz@wp.pl, 21 lat temu
Silnik 1.6 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Fiat Bravo I 1.6 16V 90KM 66kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
Samochód wart polecenia. Za rok zmienie na cos nowego i juz mam dylemat... Ciezko bedzie znalezc godnego nastepce. Przy mocy 103KM ciezko go wyprzedzic nawet duzo silniejszym autem. Wciaz bardzo ladny, (pomarańczowy metalic na srebrnych alusach), niezawodny i dający duzo radosci z jazdy. POLECAM!
Wycina wszystkie porównywalne golfy, astry itp.. Jak chce się poszaleć - między 4000-6000 jeździ super
Po 4 latach dalej niezle, po malej regulacji bedzie jak w nówce
Duzo radosci, szczególnie, ze mój jeździ na felgach 15" 185x55 i trzyma sie drogi jak przyklejony, na 14-calowych zimówkach (185x65) widac spora róznice i trzymanie sie drogi jest juz tylko dobre.
Widocznosc ok, duze lusterka
Wszystko w zasięgu reki, doskonały włącznik świateł - nie pozwala zapominalskim zostawić samochodu na włączonych postojówkach
Ogrzewanie wydajne, niestety nie mam klimy...
Z przodu normal, z tylu wiecej miejsca niz np. w Skodzie Octavii (sprawdzone ;-))
Wystarczające. Silnik na wyższych obrotach "pięknie gra", więc nawet przy agresywnej jeździe hałas nie przeszkadza.
8,5 - 9,5 w mieście, na trasie 7 - 8 (przy predkosci przelotowej ok 140-160)
Jak to FIAT - niedoceniany. Doskonale auto za niewielkie pieniadze.
Zepsuty zamek tylnej klapy (otwieram bagażnik z wnętrza, więc na codzień mi to nie przeszkadza)
Jestem pierwszym właścicielem, samochód jest serwisowany i przez 4 lata nic (odpukac) sie jeszcze nie zepsulo!! Tylko lac benzyne i wymieniac klocki i olej.
Fiat Bravo I