Oceny Fiat Bravo I 1.6 16V 90KM 66kW 1995-2001

Najnowsze oceny Fiat Bravo I 1.6 16V 90KM 66kW 1995-2001

3,4
~tomashek
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Autem jeździłem ponad 3 latka wybrałem bravkę bo nie chciałem oklepanego golfa III czy civica. Mimo początkowych problemów( bo kupiłem auto z LPG-niefachowo założoną) bardzo przyjemnie się jeździło. Zrobiłem nim 60tys. Często wakacyjne trasy i powiem szczerze że w trasie mnie nie zawiódł, lecz :) jak się zaciął rozrusznik czy urwał się tłumik przy kolektorze to akurat byłem w pobliżu miejsca zamieszkania. Lecz nie kupiłbym auta drugi raz bo po...
~andee
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Z powodu swojego wieku raczej proponuję osobom jako pierwszy samochód lub tym z mniej zasobnym portfelem. O klasę przewyższa chociażby Golfa 3. Lepsza stylistyka nadwozia i wnętrze, którego nie powstydziłyby się samochody produkowane po 2000 roku. Wielu podróżujących ze mną osób nie wierzyło mi gdy mówiłem im, że ten samochód został wyprodukowany w 1995 roku :) Bez wachania kupiłbym ten samochód...
~prymus81
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Jestem z niego bardzo zadowolny i z czystym sumieniem mogę polecić innym - pod warunkiem oczywiśćie, że kupujecie zadbany model bez napraw blacharskich, wtedy napewno się nie zawiedziecie, a auto potafi się w trasie odwdzięczyć :-)))
~ccc
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Dla mnie rewelacja. Nie spodziewalem sie, ze za takie male pieniadze taki fajny i dajacy duzo frajdy samochod mozna dostac. Przejechane za mojej kadencji 15000km, z tego 3800km w czasie wakacji (2x1600km ciaglej jazdy) - zero powaznych usterek, ktore przerwalyby jazde. Z drobnych - prawa koncowka drazka i przytarty silnik tylnej wycieraczki :D Przyspieszenie bajka, szczegolnie powyzej 3500obr.
~irek303@op.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
jeżdziłem brava 1,6benz.była super pod każdym względem. bagarznik.ilość miejsca w kabinie spalanie:10l wmieście 7l w trasie przy 160km/h. bravo jest troszke ciaśniejsze jak z tyłu tak i w bagarzniku.ale daje radość z jazdy.następne jakie kupie to będzie bravo lub brava lub marea ale tylko 2,0.tym autem nie trzeba się wstydzić. a pozatym to co to jest korozja?zapytajcie właścicieli golfów i pasatów(kultowe auta)z podobych roczników.
~YAH
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
OGÓLNIE SAMOCHÓD W PORZĄDKU WYGODNIE SIE NIM JEŹDZI, RADZI SOBIE Z INNYMI SAMOCHODAMI, TYLKO TE DROBIAZGI I KLAMKI PO JAKIMŚ CZASIE TRZEBA WYMIENIĆ BO GUMA SCHODZI ALE TO W KAŻDYM BRAVO, BRAVA CZY MAREA. Z WYMIANĄ MOŻNA SOBIE SAMEMU PORADZIĆ.
~Łukasz
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Auto bardzo atrakcyjne poz względem wyglądu. jest absolutnie ponadczasowe i swoja klinowatą sylwetką spokojnie może stawać w szranki z nowościami rynkowymi. Wbrew powszechnemu przekonaniu wcale nie jest tak okrutnie awaryjne, chociaż jak każdy Włoch ma swoje małe kaprysy które można wybaczyć bo odwdzięcza się naprawdę wygodną jazdą.
~AARISTO S-C spox6@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Samochod jest naprawde swietny moge go polecic byle byl kupiony w kraju i bezwypadkowy no i oczywiscie nie po jakims wariacie mlodocianym ktorywidzac znaczek GT mysli ze ma ferrari Ale i tak najwiecej "rajdowcow":) jezdzi sportingami cc lub sc:)
3,7
~k.urbanczyk@cwt.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Gdyby tylko był cichszy.....Silnik : spalanie-rewelka ,dynamika - slaba,troche głosny powyzej 100 km/h,moc czuc dopiero od 3000 obrotow i przy podjazdach pod gore. Zawieszenie- dosyć dobrze trzyma się drogi ale na dziurach glośne. Najlepsze w tym aucie to fabryczne radio i kolor (żółty)- robi wrażenie i to nie tylko na panienkach.
2,4
~Bravo Wawa
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Auto mam 1,5 roku.Oprócz wymiany wahaczy, amortyzatorów, rozrusznika, alternatora, silniczków od wycieraczek i paru innych drobiazgów miałem problemy z elektryką ( nikt nie wie dokładnie o co chodzi ale przepalają sie kable ) i ostatnio miałem kapitalny silnika ( 1,5 miesiąca po przeglądzie na którym nie stwierdzono nieprawidłowości w głowicy ). Auto dobre dla kogoś kto lubi częste niespodzianki i nagłe wydatki około 1000 PLN.