Oceny Fiat Bravo I 1.8 GT 113KM 83kW 1995-2001

Fiat Bravo I 1.8 GT 113KM 83kW 1995-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Bravo I 1.8 GT 113KM 83kW 1995-2001

~cuore
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Samochód kupiony na dojazdy do pracy,sprowadzony z Niemiec. Przebieg przy zakupie to ok.114 tys.km. i był raczej pewny(widziałem go przed zakupem na niemieckich serwisach) Zewnętrznie trochę zaniedbany ale technicznie nic do zarzucenia. Zmieniłem od razu rozrząd, olej i założyłem LPG. Od lutego przejechane ponad 17 tys.km. Gaz zwrócił się już. Samochód naprawdę fajny, ma atrakcyjny wygląd, dobre wyposażenie i jest wygodny, a na LPG także...
~janusz.gozdzik@wp.pl
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
jak wiadomo marka fiiiiiiiiat ma sie nijak na polskie warunki....kupilem sobie mam nadzeje juz ostatniego fiata w zyciu. Nie polecam Nawet przestrzegam Sa to auta wyjatkowo awaryjne...mam go juz 4 lata i wymieniam notorycznie wachacze, stosujac naprawde dobre i nowe...poza tym chlonica, alternator, wydech,aortyzatory-wszystkie,i wiele innych Na poczatku nic tego nie zapowiadalo bylem bardzo zadowolony.... Fiat nie nalezy do ekonomicznych...
4,1
~pizmako
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Za to cene to mała ekskluzywna rakietka .. użytkuje już troche czasu i sie nie zawiodłem - co do wad to najważniejsza to parowanie szyb(mam klime więc to nie występuje ale w autakch bez jest gorzej) drugim minusem sztywne zawieszenie - a minus to tylko dlatego że polskie drogi sa takie. Auto zbiera się doskonale najlepiej widać to od 100km/h na 5 biegu. Cena niewielka jak na tą klase a kształtem i wyglądem w środku włosi biją nowsze wersje...
2,7
~MARCELLO
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
MIALEM KILKA FIATOW ALE TEN JEST JUZ OSTATNI I WIECEJ NIE KUPIE TEJ MARKI.AUTKO STYLISTYCZNIE BARDZO LADNE ALE RESZTA TO JUZ TRAGEDIA.SKROT WRC TO DLA TEGO AUTA NAJLEPSZE PODSUMOWANIE. WRC - WARCY , RYCY ,CESCY.
3,6
~mienso
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Witam, posiadam Bravo od roku, najbardziej męczyłem sie z elektryką, pozrostu porazka, gratuluje pomysłowości i wykonania Włochom... jezeli chodzi o resztę to przyzwoicie, tzn bez większych usterek (odpukac jak narazie), ogólnie auto bardzo atrakcyjne w porównaniu do ceny.
4,1
~KOMODO
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Za tą cenę jest to naprawdę świetne auto. Może i jest upierdliwe ale jak będziemy o nie dbać to możemy się cieszyć dużym komfortem, świetnymi osiągami i wyróżniającym się wyglądem samochodu. Jego sylwetka nadal stoi na najwyższym poziomie. POLECAM
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo I 1.8 GT 113KM 83kW
7,2
~Rafał
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Po ponad 9 latach eksploatacji tego auta nie żałuje że się na niego zdecydowałem - jak na moje potrzeby jest całkowicie wystarczający - to chyba wystarczające jeśli idzie o podsumowanie. Aktualnie (od początku 2008 r.) pełni role drugiego auta w rodzinie - zastąpił go Hyundai i30.
~Kamil_Marczy
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Ogólnie oceniłbym auto na 4+, wspaniała ponadczasowa stylizacja auta, silnik dynamiczny przy umiarkowanym apetycie na paliwo. Tanie, szeroko dostępne części zamienne, bogate wyposażenie i przyjemne wnętrze. Jakość wykonania na pewno nie idealna, ale cena zakupu auta z młodszego rocznika korzystniejsza niż u konkurencji. Ogólnie jestem zadowolonym i szczęśliwym posiadaczem Bravo GT :D
~Robert...
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Wbrew obiegowej opinii o fiatach, ja tez jestem zaskoczony, ze nic sie nie dzieje (odpukac). Oby tak dalej, jak o wszystko i wszystkie auta trzeba dbac, to moj 2 fiat w historii, poprzednia byla Tepra, w niej bylo troszke problemow z elektryka, tu czegos takiego nie ma.
3,8
~pizmako
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Jakość d ceny rewelacyjna według mnie i jak wcześniej gdzieś pisałem auto wyprzedza swoją linia i wyglądem wśrodku konkurencje nowszą typu ibiza2 czy sastra2 katastrofalnie. włosi to jednak włosi już w 1995 wiedzieli jak ma wyglądać auto.