Oceny Fiat Bravo I 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001

Fiat Bravo I 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Bravo I 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001

~Mieczysław
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Kupno diesla w moim przypadku to była pomyłka trzeba było kupić 1.6 benzyniaka ale są ludzie co lubią maksymalnie kręcić silnik do około 4000 obr. Autko jest naprawdę fajne nie ma się do czego przyczepić dobra blacha świetny cichy silnik jak na ropniaka przy muleniu jak emeryt to naprawdę mało spali a do tego tanie części,idealny pojazd dla tych co lubią tylko jeździć bo padnięty alternator na dystansie 36000 kilometrów to dobry wynik.Mały...
~Mariola
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jak na 12 letnie auto i markę,jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.Zmianiam samochody dość często , bo tak lubię.Cała rodzina jeżdzi niemieckimi AUDI 1.9 TDI więc wyśmiali mnie za kupno FIATA.Ja poprzednio jeżdzilam Audii A4, Mercedesem 2,5 d..... Pod względem dynamiki Fiat wygrywa z Audii,jeśli chodzi o usterki, to Audi kosztowało mnie w 2 lata ok 2 tys na napawy, a o Fiacie wypowiem się potem, narazie 5 miesiąc i nic, a jeżdzę...
~Kazio
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
A jednak FIAT !, pod wieloma względami bije konkurencje mocno. Pozytywnie jestem zaskoczony blachami na tym wozie, po 9 latach zero rdzy. Dobre hamulce, samochód staje dęba. Bardzo dobra jednostka napędowa 1.9 JTD - pierwsza jednostka common rail, cicha, elastyczna, i ekonomiczna, średnie spalanie poniżej 6 l/100km. W porównaniu 1.9 TD Volkswagena na pompowtryskiwaczach trochę kiepsko wypada. Od ponad 6 miesięcy leje tylko bioestra z stacji...
3,4
~Wafel
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Bez rewelacji.Ale największy plus tego auta to blacha trzyma się rewelacyjnie,bo mechanika to tragedia w dalszą drogę możecie wierzyć albo nie ale naprawdę bałem się że coś pierdnie i rozsypie się kolejny raz.
~BRAVO jtd
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Bravo to bardzo udane auto dobrze wyposażone i do tego mało pali ropy.Blacharka bez rdzy mimo 13 lat.Można w stosunkowo nie wielkich pieniądzach kupić auto oszczędne i nie sprawiające kłopotów ale nie każdy chce fiata i płaci przynajmniej 2 razy tyle za markowa konkuręcje według mnie auto napewno nie odstaje od konkuręcji, a i tak nie brakuje osób co wybiorą golfa 3 to jest dopiero żenada.
~dawid
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto pozytywnie zaskakuje, na prawdę godne polecenia. Myślę o wersji jaką posiadałem 105 GT silnik JTD. Wydaje mi się że jest to najlepsza inwestycja w tej klasie. Użytkowałem samochód ponad 3 lata i żal się z nim rozstać. Zmiana oczywiście na nowego Fiata bravo również silnik diesla 120 lub 150 koni. Polecam każdemu!
~Jarek
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
1.9 JTD bardzo dobry silnik, przy tak małym i lekkim samochodzie 105 KM w zupełności wystarcza na małe fajerwerki, oszczędny w spalaniu, ciągle dobrze wygląda, do dłuższego podrózowania w pojedynkę lub dla 2 osób, blacharka na plus
~xxkris
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
i tu trzeba zadac sobie pytanie czego sie chce ja chcialem bravo 1.9 jtd w wersji gt i mam i jestem zadowolony o wszystko trzeba dbac a wszyscy wiemy ze auto to skarbonka pytanie tylko czy wlasciciel samochodu ma pieniadze i chce i nie dbac ja chce
3,7
~maciek
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeżeli ktoś ma egzemplarz w dobry stanie to może zaufać temu autu. W moim przypadku mimo mojej sympatii do niego, zadowolenia z jazdy, ekonomiki to całokształt psuje nadmierna usterkowość i wychodzące niedbale wykonane naprawy.
~IGGU
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
bardzo lubiłem ten samochód ze względu na jego piękny kształt, niebanalne wnętrze, dobrą jakość wykonania i świetne prowadzenie - mimo, że diesel auto świetnie przyśpieszało i doskonale prowadziło się w zakętach. Nigdy nie zawiódł mnie nawet w największe zimy.