Lista ocen Fiat Bravo I 1.9 JTD 105KM 77kW 1998-2001 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
silnik, blacharka, spalanie, prowadzenie, wygląd - to na plus, na minus - drobne denerwujące usterki (problemy z elektryką, przetarcia siedzeń itp.) i poważniejsze EGR, przeniesienie napedu, wycieki z układu wspomagania, delikatne zawieszenie, ogólnie gdyby samochody składały sie tylko z budy i silnika to ten model był by ideałem ale oprócz tych elementów są inne układy i tu juz nie jst tak różowo, ogólnie nie zapłaciłem dużo wiec był wart...
~slawek59
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
moze jakies inne modele sie tak nie psuja...bo z fiata dizlem sa same tylko problemy;/ nikomu bym nie polecil bym tego samochodu nikomu i w zyciu nie kupie wiecej fiata a zwlaszcza dizla...grr;/
~xxkris
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
nie kupicie takiego silnika z takiego roku w takiej cenie trzeba tylko cierpliwosci bo naprawde fiat to nic strasznego czesci w miare w przystepnej cenie naprawde nie bojcie sie fiata
~ja
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
za ta cenne: ABS, 4 airbag, jasna skóra, siedzenia podgrzewane, elektryczne lusterka, elektryczne szybki, wspomaganie, klimatyzacja.. silnik ok nimo 260000 tys km., turbinka zdrowa,
~IGGU
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
biorąc pod uwagę osiągi silnika, ciekawą stylistykę oraz wyposażenie, cena za to auto była bardzo atrakcyjna. jeśli nie ma się uprzedzeń co do marki "Fiat" to śmiało polecam.
~Wafel
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Bez komentarza żałuje że pozbyłem się eg3 żeby kupić to ****** tu się dowiedziałem co znaczy pakować w auto a i tak bać się że nie dojedzie do celu.
~BRAVO jtd
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Bravo jtd kosztuje niecałą połowę tego co konkurencja golf 4 tdi z tego rocznika a napewno nie jest gorsze bo kuturą pracy jtd jest dużo przyjemniejsze
~Kazio
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Każdy samochód jest wart kupna, warunek za ile go kupimy. Za fiatem przemawia, dobre blachy, super silnik. Bogate wyposażenie - klimatyzacja, poduszka, ABS,
~coolmisiek@vp.pl
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Według mnie jak za tą cene to warto kupić ten samochód. Mówię oczywiście o JTD bo innych nie miałem okazji użytkować.
~Krzysiek Harasimiuk
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Niestety z godnymi polecenia silnikami JTD i mocniejszymi benzyniakami drogie. Ale warto, bo są lepsze niż opinia o nich.