Lista ocen Fiat Bravo I 1.9 TD 75KM 55kW 1996-2001 (8) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 3d 1.9 TD 75KM 55kW
Tu niestety tak na 3 z minusem. Nie miałem jeszcze okazji przetestować w lato-auto od jesieni. Ale tak jak większość zauważyła, problem z parowaniem szyb szczególnie bocznych. Tu niestety Bravo poległo-jest to nagminne gdy jedziemy sami, nie wspominając już o komplecie pasażerów. Nie wiem z czego to wynika. Może ze złej konstrukcji nawiewów na szyby? Tu jest bardzo duży minus. Druga sprawa ogrzewanie. Bywało długo zimno w samochodzie mimo...
~Łukasz
Hatchback 3d 1.9 TD 75KM 55kW
Tutaj nie jestem szczególnie zadowolony. Ogrzewanie rozkręca się dość długo i zanim w aucie zrobi się ciepło mija dość spory okres czasu. Wentylacja jest w porządku, ale z klimy nie jestem zadowolony. Nie daje rady odpowiednio schłodzić pasażerów jadących z przodu, nie mówiąc już o tych z tyły którzy po prostu cierpią z braku wentylacji (tym bardziej, że w bravo okienek z tyłu otworzyć się nie da)
~JBL
Hatchback 3d 1.9 TD 75KM 55kW
Przeciętnie. W zimę szyby bardzo szybko parują, ale sytuacja jest do opanowania.
~Jarmo
Hatchback 3d 1.9 TD 75KM 55kW
wszystko działą świetnie, bez żadnych wad
~Miszka; nowy_dzien@interia.pl; przetwornia@passnet.pl
Hatchback 3d 1.9 TD 75KM 55kW
...z pełną klimą okey, very okey ;-)))
~Tutenhamon ( szymajda@promail.pl )
Hatchback 3d 1.9 TD 75KM 55kW
niezłe ale cała para z przedniej szyby nigdy nie zejdzie
~dejo dejko9@wp.pl
Hatchback 3d 1.9 TD 75KM 55kW
wentylacja do kitu szyby parują
~Zenek
Super (mam klime)