Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d Seria 2 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~godix
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
To zdecydowanie najgorsza czesc tego samochodu, byc moze dotyczy to tylko mojego egzamplaza, otoz skrzynia potrafi niezle zahaczyc, gdy jest zimna, a gdy jest juz ciepla to zmiana z 2 na 3 jakbym tego nie robil to zawsze ten drazek wskakuje na miejsce 3 biegu jakos dziwnie z lekkim haczeniem, a samochod jest przeciez prawie nowy, moze sie jeszcze wyrobi. Za to dlugosc przelozen jest bardzo fajna, nie trzeba czesto siegac do lewarka.
~marek1712
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Nie lubię skrzyni biegów we FIATach. Wrzucenie pierwszego biegu to katorga. Tak było w moim Puncie, firmowej Pandzie którą kiedyś jeździłem, tak jest i w obecnym Bravo. Jeździłem ostatnio Trasitem Custom 2014 który ma krótkie przełożenia - jest o wiele lepiej.
~Bravo !
Hatchback 5d Seria 2 1.4 16V 90KM 66kW
Na szczęście mam niezawodną skrzynię Fiatowską, a nie Oplowską, która się podobno psuje. Biegi wchodzą gładko, jest ich aż sześć, wiec zawsze można wybrać właściwy do danego odcinka drogi.
~Antoni P.
Hatchback 5d Seria 2 1.4 16V 90KM 66kW
Mam na szczęście fiatowską a nie z opla ( M32 ). Przed zakupem sprawdziłem i dlatego wybrałem opcję 1.4 90KM bo tylko w tym modelu jest włoska M30.
~mszakal
Hatchback 5d Seria 2 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Na początku troszkę haczyla jedynka, ale to kwestia sprawy. Teraz jest ok. Krótko zestopniowana pozwala szybko zmieniać niego.
~Olo
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Problemy z wrzuceniem 1 biegu, 6 ka na trasie super sprawa. Auto w sumie mogłoby być cichsze.
~Tedi
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jak dla mnie rewelacja, biegi wchodzą idealnie i nic nie haczy.
~Hubi
Hatchback 5d Seria 2 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
6 biegów choć przy prędkościach 150 i więcej brakuje 7 biegu.
~Jaro
Skrzynia 6, biegi wchodzą bez problemu