Oceny Fiat Bravo II Hatchback 5d Seria 2

Oceny Fiat Bravo II Hatchback 5d Seria 2 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat Bravo II Hatchback 5d Seria 2

~Jaro
Fiat Bravo II
Kupiłem auto jako nowe z salonu. Wcześniej jeździłem Skodą Octavią z 2002 roku, z silnikiem diesla pod maską i tu jest przepaść. Bravo z tym silnikiem niestety nie ma momentu obrotowego. O ile w mieście jest ok, to trasa jest ciężka do pokonania ( szczególnie autostrady ). Jadąc z prędkościami 150-160 km/h na 6 biegu jest w miarę cicho i komfortowo, ale jak ktoś wjedzie przed maskę na lewym pasie, a potem zwolni lewy pas to nie ma czym...
~Wojciech
Hatchback 5d Seria 2 1.6 MultiJet 16V 105KM 77kW
Fiat Bravo II
Bardzo ładnie wygląda w środku jak i z zewnątrz, jazda komfortowa spalanie i osiągi adekwatne do mocy, bardzo duży bagażnik i mimo tego dużo miejsca w środku, relatywnie tanie części (jak to zwykle z autami z Włoch) . Ogólnie bardzo sobie chwalę to autko ale jeśli raz jeszcze kupowałbym diesla 1,6 to tylko wersję 120km. Auto jest bardzo dobrze wygłuszone, dużo kieszeni i wszelkiej maści schowków (w większości niestety niezbyt pojemnych) , na...
~Antoni P.
Fiat Bravo II
Rewelacja. Przed zakupem wszyscy w rodzinie odradzali bo to Fiat. Teraz po 3 latach ja nie byłem ani razu u mechanika a fani niemieckiej motoryzacji z rodziny ciągle coś grzebią w swoich autach. Prosta konstrukcja, niezłe wykonanie, rewelacyjny stosunek cena do jakości i najważniejsze - nie jesteś jednym z wielu Januszy w niemieckim złomie.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d Seria 2
5,4
8,6
~Bravo !
Fiat Bravo II
Najwspanialszy i najbardziej niezawodny samochód jaki kiedykolwiek miałem. Najładniejszy na parkingu, nic się nigdy nie popsuło. Nie umiem od niego odejść, by się nie obejrzeć jakie mam ładne autko, a do tego zapomniałem gdzie są w moim mieście mechanicy i to jest cudowne doświadczenie, którego życzę każdemu.
~Olo
Fiat Bravo II
Auto warte uwagi ale raczej dla miłośników marki z zasobnymi portfelami. Światła świeczki w porównaniu np do Punto Classic FL . Z tyłu miejsca brakuje dla faceta 185cm i 80 kg wagi. Tragedia.Widoczność z tyłu tragedia , na czuja parkowanie i na lusterka. Najbardziej brakuje mi dobrych świateł. Hamulce brzytwa.
~Tedi
Fiat Bravo II
Długo zastanawiałem się nad wyborem nowego auta pomiędzy Fordem Fokusem, Hyundai i30, Suzuki SX4 , Skodą Octawia i Bravo. Brałem pod uwagę oczywiście cenę , silnik i wyposażenie. Bravo przebiło w tych kryteriach wszystkie inne auta.
~mszakal
Hatchback 5d Seria 2 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Fiat Bravo II
Świetny silnik super zawieszenie i całą reszta ok. Jedyne problemy to wciąż przepalajace się żarówki. Koszty prawie zadne ale trochę to uciążliwe.
~Hubi
Fiat Bravo II
Ciężko się do czegoś przyczepić, przydało by się 150 KM ;)
~godix
Fiat Bravo II
Auto bez watpienia warte swojej ceny, ma pare niedociagniec, ale ktory samochod ich nie ma? Samochod jest z pewnoscia wart polecenia.
~marzena
rewelacja