Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW 2008-2012 (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Od początku brzęczenie tworzyw w prawym rogu podszybia i kratce wentylacyjnej środkowej. Róg podszybia dość prymitywnie wypchany został gąbką. Brzęczenie po jakimś czasie przeszło ku środkowi podszybia i tam zostało. Ale tylko w okolicy 2000 obrotów i w zimie:). Kratka brzęczy sobie do dziś:) Ale mimo to uważam, że wnętrze jest spasowane bardzo (!) dobrze. Samochód codziennie (dni robocze) pokonuje jakieś 1,5 km zmęczonej czasem trylinki. I...
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Oj, więc tak. Mam niecałe 3000km. Trzeszczy strasznie tylna klapa na każdym wyboju, tzn plastik, który na niej jest od wewnętrznej strony. Hałasuje także tylna półka. W klapce pod radiem siedzi upierdliwy świerszcz, który pomiędzy 1700 a 2000 obr daje koncert. Muszę z tym jechać do ASO. Poza tym wszystko OK. Aha, jeszcze lusterko wsteczne bardzo się chwieje na dziurach, w innych autach (a miałem ich już 7) tak nie było. Muszę sprawdzić czy...
~mik
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
No cóż.W ciągu tygodnia musiałem podjechać do serwisu naprawić nawiew.Wentylator nie pracował.Trwało to chwilę i po kłopocie.Bywałem tam nieraz z poprzednim samochodem i nie dam sobie o serwisie w Słupsku powiedzieć złego słowa.Oczywiście to jest tylko moja ocena. W październiku poprawiono mi pewne niedociągnięcia które zauważyłem w czasie eksploatacji.Wyszło parę rzeczy z czystej niedbałości montażystów w Turynie.Tapicerka drzwi,jakaś...
~duch14@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
po zakupie i wyjechaniu z salonu dosłownie po 10 km rozpiął się przewód od sondy Lambda - zaraz miałem komunikat \"sprawdź silnik\" poniosły mnie nerwy ale w serwisie to zrobili i śmiga bez problemu, a to spalanie 9,3l/100 pokazuje mi przy 16 st mrozu i to po mieście cały czas więc nawet się nie zagrzał silnik
~Odkrywca Fiata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jedna wymiana serva hamulcowego - dziwna sprawa to psuje się bardzo rzadko. Ale padło bęc na mnie. Z wymiana w serwisie ok 1100zł. Jeden raz wymieniłem końcówke drążka kierowniczego, strona lewa i sprężyny z przodu (lewa pekła). Koszt z geometria ok. 700 zl. I to wszystko.
~samniewiemkto
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
W ciągu roku wymienione jedynie olej, filtry, i tarcze hamulcowe/klocki przód. wytrzymały 55 tys. km, był jeszcze zapas na 5-10 tys. km. Lepiej jednak wymieniać takie podzespoły wcześniej. Sporadycznie coś zatrzeszczy na naszych poligonach drogowych.
~F.V.
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Znaczek Fiata na kierownicy wykonany z najtańszego plastiku to kompromitacja.Wymiana razem z poduszką.Parujące tylne lampy w zimie.Odradzam uzywanie spryskiwacza przednich szyb przy prędkości >90 km/h - woda spływa na boczna szybę kierowcy.
~Marek
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Opinia dotyczy eksploatacji w zimie (grudzień-styczeń). Ciężko wchodzące biegi - szczególnie bieg 1 oraz wsteczny. Niekiedy podczas ruszania aby wrzucić 1 lub wsteczny bieg należy kilkakrotnie puścić sprzęło i tak wrzucenie ich odbywa się z dużym oporem.
~Krzyś
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Wymienili mi wkład lusterka bo w wigilie zauważyłem ,że nie "grzeje" od strony kierowcy. Okazało się, że do ok. 6 tys padają a jeśli nie padną to jest dalej O.K Umówiłem się też na wymianę mieszka dźwigni zmiany biegów bo chyba zaczyna pękać
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
~pabloiat
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Elementy wnętrza sie luzują i hałasują. Nie działa juz podświetlenie panelu klimatyzacji a schowek zamyka się z dużymi oporami. Hałas z tylnego koła (prawdopodobnie łożysko). Tylna wycieraczka też się poluzowała.
Fiat Bravo II Hatchback 5d