Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 (170) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
19000zł kosztowało jako nowe 16 lat temu, dziś to jest góra 3000zł, ale jeździ i się nie poddaje (ja też nie), miałem okazję jeździć autem szybkim, dużym, wygodnym, ale jak mi spaliło 12l na 100, to od razu zmieniłem zdanie:) Cinquecento jest dobre na krótkie trasy, dalekie wymagają cierpliwości, zwłaszcza, że łatwo dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, gdy jadący szybszym autem na złość nie daje się wyprzedzić, a jest takich wielu:/ Ogólnie...
~Łukasz.
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Tu wypada chyba najlepiej. Jest tani, tani w utrzymaniu. Tanie OC. Za cenę 100zł +/-. Nic lepszego bym nie kupił. Nie słuchajcie opinii na forach że za około dwa tysiące kupisz szrot. Cienkiego w dobrym stanie można kupić już za 1500zł. Zwracajcie jednak uwagę na rdze na progach, nadkolach i najlepiej sprawdzać samochód jak ma zimny silnik. Wtedy mamy 100% pewności że wstając rano do pracy nie będziemy mieli żadnych nie przyjemnych...
~MaciekK84
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Za ok. 2 tys. zł można kupić kilkunastoletnie sprawne auto z dobrą blacharką. Bardzo dobre do miasta, zwrotne i zwinne, ale i w trasie sobie radzi jak kierowca nie ma ambicji rajdowca. Dla praktycznych ludzi, którzy chcą mieć urządzenie do jeżdżenia, a nie szpanować, szczególnie niezbyt zamożnych albo młodzieży. Dużo lepsza opcja, niż poniemieckie rupiecie.
~piekarnik1481@gmail.com
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Jak za tą kasę to całkiem nieźle, aczkolwiek mógłby mieć trochę więcej mocy, bo to nie jest fajne uczucie, jak maluch lepiej wyrywa spod świateł. Jeśli ktoś szuka prostego, taniego i ekonomicznego w eksploatacji auta to jestem skłonny polecić. Sam gdybym miał jeszcze raz kupić Czinka to bym się zdecydował, ale na pewno nie na 700.
~CC-700 Kielce.
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
zakupony w cenie no trzech par butów pewnie się zwróci bo kapcie by przemokły łażąc po dziurawych chodnikach i kałużach w zimie i za rok do wyrzucenia. Uważam że samochód wart swojej ceny zwłaszcza, że kupując używany zawsze się trzeba liczyć z pakietem startowym a usterek wszystkich się nie wykryje bo się nie ma rentgena w oczach.
~sylas13
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Cienkiego można kupić w dzisiejszych czasach za grosze, a sporo jest na rynku zadbanych egzemplarzy. Dobrze utrzymana sztuka może posłużyć wiernie przez ładnych parę lat. Przy kosztach jakie trzeba ponosić by utrzymać takie autko jest ono bardzo dobrą alternatywą do miasta, nawet jeśli czasem trzeba wyjechać w dłuższą drogę.
~PIOCHU73 p.szulwic@wp.pl
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Jak za tą cenę . auto godne polecenia. Na pewno trwalsze ,i bezpieczniejsze niż np. TICO. Opłaty OC śmieszniw iskie Jeśli ktoś nie ma zniżek , i potrzeguje na dojazdy do pracy , to nic lepszego nie potrzeba. A jeśli ma instalację LPG tak jak mój CIENKI to jedziesz zatankować z uśmiechem :) Pozdrawiam wszystkich!
~Busiek (busiek_db)
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Za egzeplarz dałem 3 tyś zł dołożyłem do niego wiadomo Nowy akumlator, Oleje Filtry itk. Ale jeżeli chodzi o jazde to jeździ się za tą samą cenę co fiatem 126p (To samo spalanie). Więc polecam wszystkim Ale modele z Silnikami 900. Osobiście podkręcę moją 700 z 31 na 41 koni tak aby dorównać 900 ;) Pozdrawiam.
~Użytkownik
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Za parę stówek, lub za niewiele ponad 1000 zł można kupić samochód, który nie gnije, ma OC i przegląd, jeździ i trzyma się kupy. Mimo wszystko, ocena taka a nie inna, bo za te pieniądze to ciężko dorwać coś porównywalnego. Czy kupiłbym to auto jeszcze raz? Kupiłem, tylko z innym silnikiem.
~Zmudson
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Za pieniądze które za niego zapłacimy (1500-2500pln) nie znajdziemy nic lepszego auto jest tanie i ogólnodostępne żeby znaleźć egzemplarz w dobrym stanie i dobrej cenie nie trzeba dużo szukać. W tym przedziale cenowym auto jest bezkonkurencyjne.