Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

Rok produkcji 1996
Fiat Cinquecento 0.7 i 31KM 23kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Układ hamulcowy
Moje pierwsze auto i chyba pomimo opinii innych kierowcow ktorzy maja inne modele z wloskiej stajnii fiata nigdy juz nie wroce do tej marki. Moje CC to przede wszystkim gaznik AISANa.. slyszalem dobre opinie o naszych krajowych gaznikach ale co ja mialem problemow z tym czyms z japonii to jest poezja. Strasznie awaryjna skrzynia biegów.. Napewno czesc problemow, ktore mialem z tym autkiem to efekt mojego ostrego sposobu jazdy.. no a tu jak wiadomo 700 to nie auto sportowe. Nie zmienia to jednak faktu, ze byla to dla mnie skarbonka bez dna.. regeneracje gaznika, wymiana zawieszenia, ciagle naprawy skrzynii, wymiana sprzegla.. Przez ostatnie miesiace u mechanika zostawilem majatek. Napewno na plus tego auta oceniam karoserie podwojnie ocynkowana (zero sladow korozji). Polecam jako pierwsze auto, dobrze sie prowadzi. Mojego nie sprzedalem (stary dziadek wymusil mi pierwszenstwo, co za tym idzie caly przod zgnieciony i cena naprawy przewyzszala koszt auta). przejechalem na moim egzemplarzu 30 tys km i byly to napewno ciekawe przejadzki w moim zyciu ; )

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.7 i 31KM 23kW [l/100km]

7,3