Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

xxx, 15 lat temu
Silnik 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Rok produkcji 1997
Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : ze jescze jezdzi:)
idealne autko na poczatek naprawde wszystko co sie z nim wiaze jest tanie jak na dojazd do szkoly czy pracy swietny polecam conajmniej 900 bo 1,1 to juz wypas
zwawy po jakims czasie gdy jest wyczucie w sprzegle i skrzyni mozna nie jednego dresa zadziwic na skrzyzowaniu ale podkreslam ze trzeba miec juz wyczucie i oczywiscie tylko przez chwile bedziemy z przodu:)
u mnie 3 zgrzyta i problemy z wyciagnieciem 5 przez jakis czas mialem problemy z wbiciem wstecznego wymienilem poduszki a okazalo sie ze to linki byly zawalone piskiem wymieszanym z olejem
nawet sie trzyma ale przy naprawde szybkiej jezdzie w zakretach ciezko przewidziec w ktorym miejscu na drodze znajdziemy sie za zakretem no wiadomo zawsze cos tam stuka i puka ale idzie sie przyzwyczaic w czasach licealnych zapakowalismy 7 os i trasa dla qaudow (wiosenna pora) przejechalismy i nikt nie wysiadal z auta quadowcy nie mogli w to uwierzyc ja tez nie moge do dzis:)
jeszcze nie jezdzilem grugim takim autem poprostu jesli chcesz wiedziec gdzie konczy sie tyl lub przod cinola np przy parkowaniu wyciagasz reke i dodajesz 20-30cm i wszystko jasne
wszystko ok tylko obsluga tylnej wycieraczki to nieporozumienie
ogolnie moze byc male szybko sie nagrzewa no a w lecie kto nie lubi czuc wiatru we wlosach?:)
i tu mozna duzo pisac naprawde mnie zaskakuje to autko w moim bagazniku jest butla gazowa i dosc spory glosnik czyli bagaznika nie mam :) ale mimo to jezdzilem nim ze znajomymi na weekendy pod namioty i bez problemu 4os plus namioty spiwory i cala reszta bagazy komfortu chyba nie bylo ja jako kierowca moglem tylko narzekac ze przydlo by sie pare KM:) ost sie przeprowadzalem ze znajomymi w sumie 6 os i tez duzo rzeczy zmiescilem komputery stol krzeslo deske do prasowania nikt nie uwierzy poki nie zobaczy
w tej klasie to chyba ok przy 100 huczy powietrze no i slychac silnik
i w tym rzecz koszt 100km to dla mnie ok 12zl na gazie czyli 6-7l benzynki do 6litrow oczywisicie w trybie mieszanym
w tej cenie mozna kupic naprawde zloma ktorego koszty utzrymania np napraw czy eksploatacji wyniosa fortune tu masz wszystko tanie koszt naprawy calego zawieszenie a z przodu to 400zl z mechanikiem a zrobione bylo troche koncowki drazkow lozyska przeguby wachacze amortyzatory
jako ze kupilem go jako vana (niewiem ile ma dokladnie przebiegu ale kilku mechanikow ocenia na ok 200tys nie jest tak rozowo wszedzie cieknie olej na 1000km przejechanych ponad 100ml oleju musi byc wlane
kolumna kkierownicza
Fiat Cinquecento