Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (190) - Silnik

Na liście zabraknie 170 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oen22
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Bez większych problemów. Poduszkę pod silnikiem wymieniałem 2 razy w ciągu 5 lat. Jeździ się znacznie lepiej niż 700 ale przy wyprzedzaniu znacznie odstaje od 1,1. 5 bieg praktycznie nie daje przyspieszenia, to tylko redukcja obrotów.
~gb
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
cichutki jak na ta polke samochodu. przy 120000tys zalozylem lpg i do tej p[ory jezdzei bez zarzutu. wymiana czesci eksplatacyjnych tzn, paski, oleje swiece i tylko tyle. nic przy silniku nie robione o d nowosc.jestem super zadowolony.
~rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ideał, sprawdzona jednostka z przed lat znany jako 903, nie sprawia żadnych problemów po przebiegu 100tyś km nic nie cieknie i jest spasowane. Jedynei co wymaga to regulacja gaźnika, chyba ze 3 razy to robiłem, w przeciągu całej eksploatacji.
~Motorbreath
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
To jakiś żart prawda? W życiu takiego muła nie widziałem, lepiej zapomnijcie o wyprzedzaniu czegokolwiek, aż boję się co musiało być w O.7 skoro w 0.9 był taki zamulony.Wół pociągowy? Ale przynajmniej mało palił heh.
~rene
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Pali rewelacyjnie - uśmieszek na twarzy kiedy po postoju na parkingu przez całą noc przy 25-cio stopniowym mrozie odpala a \"super zachodnie\" złomy stoją z otwartymi maskami i zafrasowanymi właścicielami na poboczu
~michaloski@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Z silnikiem nie maiłem problemów (169 tyś) jak sprzedawałem. Lałem systematycznie co 10 tyś dobry olej Mobil 15 W 40. Silnik jak jest zimny to troszkę klekocze przez parę minut, ale to wina popychaczy samoregulujących się.
~Krzycho90
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Silnik w Cinquecento 900 na wtrysku jest zaskakująco dynamiczny, fajnie się wkręca na obroty, nie jest przesadnie głośny. Ze względu na jednopunktowy wtrysk (SPI) nie ma zabawy ze ssaniem, zalewaniem silnika itd.
~Boston
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Silnik beznadziejny, przy ostrej jeździe pali tyle co polonez 1.6(11litrów gazu), przy spokojnej nie udało się zejść poniżej 7.5 litra/100km. Po za tym bardzo delikatny, 2 razy robiłem uszczelkę pod głowicą.
~Mart
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Gdy jest zimny potrafi być bardzo głośny i nieprzyjemny dla ucha. Po rozgrzaniu jednak okazuje się być całkiem w porządku. Ochoczo wkręca się na obroty i jak dla mnie całkowicie wystarcza do napędzania "budy" CC.
~Rakieta ;D
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Silnik jest świetny! serio! nie oszukujmy się, ma tylko 40km ale zbiera sie dobrze. POLECAM jak najbardziej! jeździłem 700 ale to nie to samo... jak macie wybor do lepiej dołozyć pare stów i kupic 900