Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (190) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 170 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hymm
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Nie jest zle chociaz przy redukcji z 5 np na 4 ciezko bieg wchodzi no ale to moze wina mojego auta :P
~swist
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Biegi wchodzą super (w porównaniu z 700) Problem mam jedynie z 3 czasem zatrzeszczy, chyba się synchro sypie!
~Mik
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
ciężko wchodzi 3 i czasem nie działa synchro przy 1, trzeba puścić i wcisnąć sprzęgło
~Fabian269
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Szczególnie 1 i R wchodzą ze znacznym oporem. Reszta ok. Precyzja zmiany nie istnieje, ale to nie mercedes
~Anna
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Nigdy nie miałam większych problemów ze skrzynią biegów w moim CC. Chodzi dobrze i bez żadnych zgrzytów
~lucek
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ciężko wchodzą biegi, elastyczna i dłuda jak na ten motor trójka, dobrze wystopniowane.
~Grzesiek gkov@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Praca skrzyni bez zastrzezeń też nie było awari trochę ciasnawo wchodzi 5 bieg jak przy tym przebiegu jest ok
~mis_dj@go2.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Brak negatywów a używam go od 4 lat. Niekiedy 3 bieg ciężko wskakuje ale to nie problem.
~Patryk
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ogólnie nie jajgorzej tylko po przejechaniu dużej liczby kilometrow zaczyna się problem z trójką.
~centomaniak
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Czasem są problemy z wrzuceniem trzeciego biegu i wstecznego, ale w tych modelach to normalne.