Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

j.brzozowski1@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 1.1 Sporting 54KM 40kW
Rok produkcji 1996
Fiat Cinquecento 1.1 Sporting 54KM 40kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
nie mam za wile kasy może trafiłem dobry egzemplaż wymieniam to co muszę wię nie jest to auto typowo sewisowane ale daje mi tyle radochy że jak kiedyś je zmienię to sentyment mi zostanie polecam go wszystkim młodym chcącym się zmotoryzować ale wersię sporting miją lepszą jakość wykonania i nie jest prawdą że wszystkie są skatowane po wcale tak łatwo nie jest to zrobić chyba że komuś życie nie miłe, wbrew pozorom auto jest zrywne.
jak go porównać z wyrzszą klasą to 3 jak na takiego malucha to 5
nie ma tragedji wszystkie biegi wchodzą nie trzeba wrzucać ich na siłę
zawieszenie twarde ale takie lubię, nie jak te pływaki nad którymi nie masz kontroli w czsie jazdy
auto małe wszystko widać jak w akwarium
auto proste jak budowa cepa wszystko pod ręką
grzeje jak na zawołanie, a w lato otwieram szybę
nie jestem olbrzymem, ael jak siedzi pasażer to przy wrzuceniu piątki udzerzam go w udo p.s polecam ten trik na randkę
do 110 km ok póżniej głośniej ale minęły czasy jak nim jeżdziłem 165 km/h wrażenia jak w bolidzie f1
miasto ok 7, trasa 5 nie ruszam zpod świateł jak emeryt więc emeryt osiągnąłby lepszy wynik, za naprawy płacę tyle ile za inne marki, ale części kosztóją mniej niż bułki w hipermarkecie
tanie części, fajne wrażenia z jazdy można jeżdzić nim za granicę jak ktoś jest tak rąbnięty jak ja
jeśli któr jest pefekcjonistą to niech nie kupuje fiata, bo drobiazgi się psóją ale dla mnie to pierdoły czasmi nawet je z nudów sam naprawiam jak mi się chce(korek wlewu paliwa, podświetlenie części deski, złamany fotel itp.) ale z połową można dalej żyć
żadnej poważnej usterki byłem nim 2 x w chorwacji( ostatnio w sierpniu 2006) to jest mój król szos daje mu 6 duużym plusem
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento 1.1 Sporting 54KM 40kW
9,2