Oceny Fiat Cinquecento 1.1 Sporting 54KM 40kW 1994-1998

Najnowsze oceny Fiat Cinquecento 1.1 Sporting 54KM 40kW 1994-1998

3,2
~giant
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Posiadam wersje Soleil z rozsuwanym szmacianym dachem.Dach lekko sparciały i przydałobysię go odnowić.Poza tym od auta w wersji (bądź co bądź) sportowej oczekiwałem czegoś więcej.Jeżdże nim miesiąc i tak się zastanawiam jak dopiero muszą jeździć słabsze wersje.Auto może zadowolić jak się człowiek przesiada z malucha.Ale wystarczy tylko,że rok czasu pojeździłem całkiem seryjnym/cywilnym Civic\'iem (nie mówie już o CRXie) i już sportowy CC...
3,7
~kawonzsuetam
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Samochód przede wszystkim jest tani w utrzymaniu. Niewiele pali, części są tnie i rzadko się psuje. Tyle można powiedzieć o nim dobrego. Swój egzemplarz kupiłem jako nowy i jest ze mną przez 14 lat i 315 000 km. Najpierw był drugim, potem trzecim autem w rodzinie. BARDZO odporny na korozję. Fajnie się nim jeździ, ale tak do 1,5 godziny. Potem męczy.
4,1
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
To byl moj drugi samochod, po maluchu nieprawdopodobny skok, ogrzewanie, skorzana kierownica skorzana galka zmiany biegow, czerwony kolor, alu, czerwone pasy, obrotomierz itd autko dawalo duzo frajdy z jazdy, mam z nim wiele milych wspomnien i zawsze dowiozl mnie do celu podrozy, nigdy nie jezdzilem nim wolno (hetmanska Poznan 150 km/h)
4,1
~tokto
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
małe-ale do miasta i krutkie trasy doskonały, jak sie dba o samochód to jeżdzi, jak sie nie sznuje zawsze coś wyskoczy-ale cena serwisu bdb,pojemny lepszy od wektry 3.pozdrawiam uzytkowników auto dla facetów a nie gości z małym przyrodzeniem
3,5
~belzebiusz78@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
To moje pierwsze auto (ewentualnie jeździdełko) tak więc ocena jest dość subiektywna, ale w porównaniu do Tico, CC700/900 lub czegoś pełnoletniego przywiezionego z zachodu chyba wypada nie najgorzej. Zobaczymy jak sie sprawdzi w dalszej eksploatacji.
~j.brzozowski1@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
nie mam za wile kasy może trafiłem dobry egzemplaż wymieniam to co muszę wię nie jest to auto typowo sewisowane ale daje mi tyle radochy że jak kiedyś je zmienię to sentyment mi zostanie polecam go wszystkim młodym chcącym się zmotoryzować ale wersię sporting miją lepszą jakość wykonania i nie jest prawdą że wszystkie są skatowane po wcale tak łatwo nie jest to zrobić chyba że komuś życie nie miłe, wbrew pozorom auto jest zrywne.
~Paweł - woj. lubuskie
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Ogolnie jestem baaardzo zadowolony, duzo ludzi pisze zle opinie o tych autach, ale ja mam naprawde dobry egzemplarz i nie zaluje, ze go kupilem. Polecam mlodym bezdzietnym ludziom. Autko zwinne, ekonomiczne, nawet poza miastem mozna pozadzierac nosa z innymi autkami, osiagi zadowalajace, na dlugiej prostej bez problemu pojdzie 170km/h :))
3,2
~Raske
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Tanie, dynamiczne idealne po mieście choc na dalesze trasy mozna sie wybrac ale przygotujmy sie na bol plecow i bolace nogi od naciskania sprzegla. Polecam wersje sporting bo jest o wiele lepiej dopracowana pod wzgledem silnika, resorowania poprostu o niebo lepsza wersja od pozostalych a spalanie porownywalne.
3,5
~Przemo
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Mój sportas zawiódł mnie 3 razy: - spalony silnik wentylatora chłodnicy (uszkodzony wiatrak zablokował wirnik), - awaria rozrusznika (ponad 9 lat... - zerwany pasek rozrządu (poprzednik prawdopodobnie zaoszczędził na tanim zamienniku) - parę innych pierdółek. Mimo wszystko bardzo go lubię bo daje mi wiele radości z jazdy. Nie wymagajmy za wiele bo to tylko FIAT...
3,8
~piotr 215
Hatchback 3d 1.1 Sporting 54KM 40kW
Dobre autko do duzych aglomeracji zwinne i szybkie,wepchnie sie w kazda szczeline.Na trasy dla dwoch gora trzech osob.Wykonanie OK.Awaryjnosc w normie.CC nie lubi dlugo stac na parkingu,rosnie awaryjnosc /rozne drobiazgi/.Sluzbowo jezdze rowniez CC /899-van,1996,106000km wiec mam porownanie.