Lista ocen Fiat Coupe (56) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slodki
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Zepsulo mi sie tak ( mowie o usterkach normalnych - a nie czesciach eksplatacyjnych ) nawiew wysprzeglik cewka ( 1.szt) wariator ( odzywa sie ) o wariatorze slyszalem , ze jest to domena 1,8 16 v i powinno sie go robic przy wymianie rozrzadu - poprzedni wlasciciel chyba tego nie wiedzial - lub byc moze przerazilo go , ze musi wydac 400 zl wiecej :) , jednak ta \"wada\'\' nie przeszkadza w normalnym uzytkowaniu - jedynie zmienia chod...
~Daniel
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Do częstych usterek należy uszkodzenie moduł wycieraczek, i różnego rodzaju problemy z elektryką. Największą bolączką modeli 2.0 16v jest termostat który jest już nie dostępny jako część nowa i ciężko dostępny na rynku części używanych.
~Galus woj. Śląskie (http://fiat-coupe.pl/forum)
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Ja dotychczas nie mogę nic złego powiedzieć. Jak sie dba to się wie czym jeździ. Ale liczę się z tym ze to FIAT i tuleje wahaczy i drążki kierownicze w końcu padną.
~drag88
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
no i tu jest klapa elektronika pada...;/ najpierw central zamek potem nawiew potem szyberdach i wspomaganie i to wszystko w niecale 4 miechy
~topdrive
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Problemy z elektryką. Po rzetelnej naprawie nie wracają. Podejrzewam, że w moim wypadku był to efekt zaniedbań przez poprzednich właścicieli.
~rav58117 r.wilkin@neostrada.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
urywają sie linki np od otwierania maski itp, coś gdzieś czasem nie styka, skrzypia czasem plastyki i trzeba dokręcić i taki tam pierdoły
~FCforFUN
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Żarówka czy bezpiecznik się przepalą, lusterko odpadnie, rączka od zamykania drzwi się urwie hehe, w koncu fiacik więc wybaczam ;)
~Marek Krupa nsuosl@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Podnośniki szyb, termostat, czuj. poł. wału. Fatalne oryginalne światła mijania, koniecznie należy założyć ksenony.
~CYGAN-Szczecin
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Jak na razie nie przekonałem się-chociaż wiem,że najczęsciej pada przy odpowiednim przebiegu silniczek faz rozrządu-cena 600 zł.
Dziennik kosztów dla Fiat Coupe
10,3
11,1
~Miłośnik swojego małego ferrari :)
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Jak na razie to tylko gumo tulejki (2 sztuki po 70 zl) mozna jezdzi ale przy wiekszych predkosciach delikatnie drga kierownica