Lista ocen Fiat Coupe (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~topdrive
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Pamiętajmy, to nie jest auto 4 miejscowe, a tzw 2+2! Dwoje dorosłych i miejsce dla dwójki dzieci z tyłu. Osoby dorosłe na tylnej kanapie nie znajdą dla siebie dogodnej pozycji. Nisko opadająca linia dachu bardzo mocno ogranicza przestrzeń nad głowami z tyłu. Z przodu jest dużo miejsca, można spokojnie wybrać się w dłuższą trasę.
~rzecznik@fiat-coupe.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
powiem tak! dla mnie miejsca full! mozna machac lapkami i jezdzic w kapeluszu, a nogi lataja swobodnie! no nie wiem czy jest wieksze auto z przestrzenia dla kierowcy w tym segmencie, z tylu? przepraszam, nie kupilem tego auta po to, zeby kogos z tylu wozic...
~Daniel
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Samochód raczej dla niskich osób. ja przy wzroście 180 cm nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji, bardzo mało miejsca na nogi, przez co ciężko się jeździ w szerszych butach. samochód raczej dwu osobowy z możliwością jazdy w cztery.
~Slodki
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Jezdze sam lub z os. towarzyszaca , takze jak dla mnie miejsca jest wystarczajaco :) . Z tylu - no coz... nie jest to auto rodzinne , ani 4-drzwiowy sedan - takze opinie , ze to , czy , ze tamto nie sa tutaj w ogole uzasadnione ;)
~York22
Coupe 2.0 20V 147KM 108kW
Na przednich fotelach nawet wysocy nie będą narzekać. Z tyłu miejsca trochę mniej. Główną wadą może okazać się utrudnione zajmnowanie miejsc z tyłu, no ale nie ma się co dziwić w końcu to coupe.
~Galus woj. Śląskie (http://fiat-coupe.pl/forum)
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Bardzo dużo miejsca z przodu, fotele wygodne, dobre boczne trzymanie. Z tyłu 2osoby średniego wzrostu też będą wygodnie podróżować. Bagażnik wielki jak na coupe. Megane, Puma czy Tigra mogą pozazdrościć.
~fan coupe - Adi
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Bardzo dobrze. Mówię tu o przestrzeni na nogi dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu mało miejsca, ale kto w takim aucie przejmuje się miejscem z tyłu. Jeszcze raz powtarzam nie sobie kupi Poloneza.
~FCforFUN
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Jak na sportowe coupe, jest świetnie. Z przodu pęłna swoboda, z tyłu się nie liczy :) ale zmieszczą się tam dwie osoby średniego wzrostu i na krótkich odcinkach nie będą narzekac.
~Love WU
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
z przodu ok, z tyłu średnio. W zeszłym rou jechałem na wakacje do Chorwacji z dziewczyną i znajomymi ,też para. Dojechaliśmy bez problemu ,bagaz też sie zmieścił

Usterki Fiat Coupe

Fiat Coupe – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gruby:)
Coupe 2.0 20V 154KM 113kW
pozycja kierowcy nie za nisko(jak w hondzie)lecz w sam raz! z przodu bardzo szeroko jak w klasie luksusowej z tylu tez fajnie:P ale ciasno:P