Lista ocen Fiat Croma I (45) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Ta moja Croma była w automacie, 4 biegi. Do miasta i spokojnej jazdy jak znalazł. Z jedynki na dwójkę ciut szarpał ale reszta ok. Byłą jednak tak zestrojona, że nie było czuć tych prawie 120 koni. Cóż, wersja taxi...
~włodek1951 wladyslaw-zdradzisz@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Biegi wchodzą precyzyjnie bez zgrzytów – da się jeździć bez sprzęgła. Przełożenia dobrze dobrane do masy samochodu. Jedynym mankamentem jest wsteczny sporadycznie „nie wchodzi”
~Martius
Hatchback 1.9 Turbo D 92KM 68kW
Tu mam trochę zastrzeżeń. Przełożenia zestopniowane są super, ale II lubi zgrzytnąć (synchronizatorem się kończy zapewne) no i wsteczny troszkę sygnalizuje swoją obecność przy wrzucaniu.
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Pracuje bez problemow i typowych dla fiata oporow,ale jak dla mnie 1 i 2 bieg troche za krotkie(mam wrazenie ze moge dęby wyrywac,ale podczas jazdy w miescie troche za bardzo trzeba sie namachac)
~cesaszz
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
skrzynie mam nanualna \"5\". na pierwszych 3 biegach czuc jak ciagnie. ale przydalby sie \"6\" bieg bo przy 160 silnik juz troche wyje.
~Właściciel CrOmA´93LPG
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
hmm... ach ta skrzynia!!! jedynka i wsteczny (żeby wrzócić trzeba się namachać) krótkie przełożenia moim zdaniem no i czasami przydałby się szósty bieg
~kajszon@vp.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
po wymianie docisku i łożyska-które byłem zmuszony kupić u tych opróżniaczy portwela we FIACIE-trochę ciężko ją ruszyć na zimno-damy rade !
~Życzliwy
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Nie, tutaj ledwie przeciętnie. Jedynke musiałem wciskać ze trzy razy zamim wskoczyła, wsteczny to też pomyłka.
~keisim@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Troche nie bardzo mi pasuje...nie wiem czemu ale nie moge sie przyzwyczaic(wczesniej mialem forda sierre 1,8 z 87r)

Usterki Fiat Croma I

Fiat Croma I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~adam
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
tragedia biegi wchodza na slowo honoru brak dobrej synchronizacji