Lista ocen Fiat Croma I (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martius
Hatchback 1.9 Turbo D 92KM 68kW
No i tu też mam zastrzeżenia. Mam akurat model bez klimy (bardzo żałuję) ale za to mam okrojoną wersję tego urządzenia i mogę sobie nastawiać temp. od 18 do 32 stopni. Tak, tak mogę sobie nastawiać ale elektronika i tak sobie nastawi po swojemu!!! Żaden serwis Fiata nie chciał się podjąć naprawy a jak już to za kosz przewyższający wartość wozu. W końcu znalazłem elektronika co naprawił to ustrojstwo. Mimo wszystko czasami sama lubi sobie...
~włodek1951 wladyslaw-zdradzisz@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
12 letni climatronik daje się we znaki. Nie zawsze grzeje i chłodzi tak jak się chce, ale nie jest źle. Najważniejsze jest że ma 12 lat i nadal działa. Troche parują szyby.
~archer
Hatchback 1.9 Turbo D 94KM 69kW
żadnych pokręteł i cięgien, wszystko elektryczne, sprawne i skuteczne, naciskasz przycisk, wybierasz temperaturę a reszte zostaw automatowi, tak lubię
~Danek
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Dmuchawa dmucha i to ładnie (na max - huragan). W zimie trzeba dłuuuugo czekać na ciepełko, ale gdy już jest - jest dobrze.
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Zimą chłodek a latem po chwili naprawde cieplutko,a automatyczne utrzymywanie zaprogramowanej temperatury dziala az milo.
~Tomek
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Słabo. Duża przestrzeń a dmuchawa ledwo dawała radę. Może też ze względu na wiek już.
~Właściciel CrOmA´93LPG
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
jak wszystko dobrze działa to ogrzewania lepszego w żadnym samochodzie z tego rocznika nie ma...+klimatyzacja
~Życzliwy
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Dobrze wiało i grzało średnio niepowiem, w miarę cichy nawiew. Na szczescie nie miałem klimy.
~Tommi
Hatchback 2.0 CHT 90KM 66kW
ja mam popsutą klime i mechanizmy sterowania nawiewem ale po 700 tys km to sie zdarza

Usterki Fiat Croma I

Fiat Croma I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jmm4@poczta.wp.pl
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
Wnetrze szybko sie na grzewa, dodatkowe punkty za nawiew na nogi pasazerow z tylu, brakuje klimy