Oceny Fiat Croma I 2.0 CHT 98KM 72kW 1991-1992

Fiat Croma I 2.0 CHT 98KM 72kW 1991-1992 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Croma I 2.0 CHT 98KM 72kW 1991-1992

~tomaszek75@op.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
całość ok. biorąc pod uwagę koszty zakupu, pali tyle co 125p lub polonez, a ciągnie jak b.dobrej klasy GTi, i ta przestrzeń, której nigdy nie brakuje, chcę ją trochę wzmocnić do jakiś 200 KM, zobaczymy. pozdrawiam.
~marcel1@wp.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
To jest moja druga Croma pierwsza z 1990 z komputerem ktory siadał ta jest bez, ale jedna i druga komfort jazdy jest super a jezdze b.duzo,pakowna, cicha i do tego ma kopa tylko.... te nasze drogi dobijaja auta
~sengana@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Jedze tym fiatem od 3 lat, bezwypadkowy, sprowadzony na mienie w 1997, w srodku welur , przyciemniane szyby, bardzo atrakcyjnie wyglada. Zaluje tylko , ze dopiero rok temu zalozylam instalacje gazowa.
~kojot@toya.net.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Gdyby nie parę pierdół charakterystycznych dla fiatów, było by to auto NIESAMOWITE. Przyspieszenie 7.6sek do setki daje do myślenia nawet "furom" za 2 miliardy st. zł. Jestem baaaardzo zadowolony, mimo iż czasami siedzę w kanale... :)
4,1
~kajszon@vp.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
to już moja druga i chyba nie ostatnia-wcześniej2500TD teraz2000benzyna+gaz !nie wiele tego u nas jeździ-i oto chodzi żeby się trochę wyróżnić spośród tej masówki !
3,2
~Życzliwy
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
SPRZEDAŁEM W CHOLERĘ I CIESZĘ SIĘ, ŻE KTOŚ TO WZIĄŁ. Crova never again. Sorry.
~jarek@marecik.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
za takie pieniądze, w porównaniu z wyposażeniem i ogólnym sprawowanie się auta - bez pytań. Jestem b.zadowolony
4,1
~mmariano@poczta.wp.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Jak na swój wiek niezawodny, zadowalające osiągi, wygodny, dość ekonomiczny,
~pwpawel@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
przejechałem tym autkiem 100 tys. - nie było poważnych napraw, w sumie jestem zadowolony - duży, wygodny i ekonomiczny samochód.
~kojot@topnet.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Krążownik. Ogromne auto z niesamowitym "kopem". I wcale nie drogie.