Oceny Fiat Doblo III Cargo

Najnowsze oceny Fiat Doblo III Cargo

~Lexus FAn
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Fiat Doblo III
Auto firmowe, mam go 2 lata. Generalnie na tą śmieszną cenę auto wygrało, z konkurentami w segmencie wyposażeniem, ładownością i przede wszystkimi ceną. Największy mankament to spalanie. Fiat jak Boga kocham zapomniał, że w tych czasach każdy z tym walczy i taki mały silniczek 1.4 nie mający nawet 100km na pustej pace nie może palić 10l/100 ( przy mega ekonomicznej jeżdzie ) . Gdyby nie wskaźnik zużycia paliwa który jest cały czas u mnie...
~Zbyszek
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Fiat Doblo III
Ogólnie oceniam pozytywnie. Taki wołek roboczy. Samochód firmowy do wożenia drobiazgów dookoła komina. Do dalszych tras musi być mocniejszy silnik, skrzynia 6 biegowa, lepsze wyciszenie i bardziej komfortowe fotele.
~ZelmerII
Fiat Doblo III
Auto firmowe czyli do pracy. Spełnia znakomicie swoją rolę. Wersja MAXI o ładowności do 1 tony spisuje się REWELACYJNIE. Znakomicie w mieście i w trasie. Zaskoczył mnie silnik i jego elastyczność. Osiągi (zero stresu na obwodnicach). Auto na pusto i załadowane daje radę. Resztę opiszę poniżej.
3,1
~and
Fiat Doblo III
Jeździłem nim 5 lat. Jestem mile zaskoczony. Ogólnie auto OK. Jak na taką eksploatację jaką przeszedł to wytrwał dzielnie. Myślę że przy mniej intensywnej eksploatacji nie byłoby większości usterek.
~HUSARIA - ŁUKASZ KANTOR
Fiat Doblo III
Auto mam od 2 tygodni. Przejechałem 4 tys. km. Bez większych zastrzeżeń. Jest wygodne i pakowne. Jest to wersja maxi z izoterma i agregatem ZANOTTI do 0°C.
2,6
~XaX
Cargo 1.3 Multijet II 16v 90KM 66kW
Fiat Doblo III
Nie wiem co skłania projektantów do zrobienia takiego paździerza. Tego nazwać autem się nie da. Auto z serii WRC Warcy Rycy Cescy. W porównaniu do Connecta to auto jest 20 lat w ergonomii do tyłu.
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo III Cargo
7,0
9,3
~kaju
nie widzę na rynku innego auta za te pieniądze 54tyś brutto w 2010 roku
~sklepmasarski.com
Fiat Doblo III
Na razie mam auto 1 miesiąc, przejechałem 5000 km i jestem bardzo zadowolony. Spalanie od samego początku to 6,2
~Bugaj
Fiat Doblo III
W tej klasie wydaje mi się najlepszym wyborem. Jest pojemne, przestronne i wygodne, a na dodatek fajne wygląda.
~seefahrer
Cargo 1.3 Multijet II 16v 90KM 66kW
Fiat Doblo III
Bardzo dobre auto może jakością nie jest super jeszcze w fiacie, ale nadrabia resztą silnik rewelacja tego auta,dobre prowadzenie i skuteczne hamulce.
Fiat Doblo III Cargo