Oceny Fiat Doblo III Cargo 1.4 16v 95KM 70kW 2010-2016

Fiat Doblo III Cargo 1.4 16v 95KM 70kW 2010-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Doblo III Cargo 1.4 16v 95KM 70kW 2010-2016

~Lexus FAn
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Auto firmowe, mam go 2 lata. Generalnie na tą śmieszną cenę auto wygrało, z konkurentami w segmencie wyposażeniem, ładownością i przede wszystkimi ceną. Największy mankament to spalanie. Fiat jak Boga kocham zapomniał, że w tych czasach każdy z tym walczy i taki mały silniczek 1.4 nie mający nawet 100km na pustej pace nie może palić 10l/100 ( przy mega ekonomicznej jeżdzie ) . Gdyby nie wskaźnik zużycia paliwa który jest cały czas u mnie...
2,9
~Balthazar
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Nie wiem skąd biorą się opinie o nie zawodności tego auta. Ja wymieniłem : skrzynie biegów raz, drugi raz regenerowałem, alternator, rozrusznik, stacyjkę i wiele innych drobiazgów. Ogólnie totalny szajs
3,7
~Zbyszek
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Ogólnie oceniam pozytywnie. Taki wołek roboczy. Samochód firmowy do wożenia drobiazgów dookoła komina. Do dalszych tras musi być mocniejszy silnik, skrzynia 6 biegowa, lepsze wyciszenie i bardziej komfortowe fotele.
~niuz
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
silnik bezawaryjny , olej zmieniany co 10 tys km rozrząd zalecam zmienić przy 70 tys a nie jak podaje producent po 100 tys (Silnik)
3,1
~Bartosz
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Chyba najgorszy silnik jaki ludzkość wyprodukowała (Silnik)
3,5
~Siara
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Witam mam to auto Pięć dni i padło wspomaganie. Zatarta pompa a samochodzik ma dopiero 500 km. Strach pomyśleć co by było gdzieś daleko od domu. (Stosunek jakość/cena)

Usterki Fiat Doblo III

Fiat Doblo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu