Lista ocen Fiat Doblo III (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BrunoTrawa www.szkolka-ochmanow.pl
Van 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
PLUSY: 1.Mam wersję oszkloną w pełni, więc widzę równie doskonale wszystko, jak rybki w moim pokoju na środku biurka. 2.Lusterka dające bardzo dobrą widoczność do tyłu, nie trzeba używać środkowego, przejęła go moja lepsza część do makijażu ;) NIE MA POTRZEBY ZAMAWIANIA CZUJNIKÓW PARKOWANIA DO TAKIEJ WERSJI, przy Cargo Maxi bym rozważał zakup. MINUSY: Brak KONKLUZJA: W tym segmencie rynku pod tym względem to najlepszy samochód
~ZelmerII
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
No nie ma szyb z tyłu. Do przodu widoczność znakomita, ale przy skrętach w prawo i skrzyżowaniach z drogami rowerowymi to już muszę się ustawiać pod kątem 90 st. lub równolegle, inaczej nic nie widać. I drobna wada lusterek, słabo widać martwe punkty. Trzeba na to uważać i to bardzo.
~Boleslaw53
Van 1.4 16v 95KM 70kW
Jestem i zawsze będę zadowolony. Nareszcie lewy słupek nie będzie mi ograniczał widoczności. To ważne. W niektórych samochodach organicznie pola widzenia jest tak duże, że aż strach. Miałem kilka niepewnych sytuacji z tym związanych.
~and
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Boczne lusterka zasłaniają dużą powierzchnię. Na rondzie kilka razy nadziałbym się na inne auto którego po prostu nie widziałem. Lusterka boczne z małym skierowanym na dół pozwalają na precyzyjne cofanie.
~Paweł
Van 2.0 Multijet 16v 135KM 99kW
Widoczność do przodu i na boki świetna, do tyłu dobra, ale jest tyle systemów wspomagających cofanie nieudaczników, że i oni sobie poradzą...ja zrezygnowałem ze wszystkich takich bajeró, nie jestem d....
~Zbyszek
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Stosunkowo dobra, ale w wersji z zabudową kabiny kiepska widoczność przy przekraczaniu przejazdów kolejowych skośnie do drogi. Lusterka duże, wygodne
~HUSARIA - ŁUKASZ KANTOR
Cargo 1.6 Multijet 16v 105KM 77kW
Duże szyby, dobry układ wentylacji, dobre światła (chociaz przy przebiegu 200 tys. Km i 3 latach reflektory matowieja) sprawiają że widoczność jest ok.
~Lexus FAn
Cargo 1.4 16v 95KM 70kW
Do przodu rewelacja, bardzo duże lusterka - ale beznadziejna regulacja - nie raz trzeba otworzyć szybę żeby wyregulować - w zimie trochę uciążliwe.
~XaX
Cargo 1.3 Multijet II 16v 90KM 66kW
Coś tam widać, ale lusterka jakieś ma niewydarzone, tzn regulacja działa jakby ktoś cementu nalał do lusterek.
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo III
6,4
9,3
~szrek1983@wp.pl
Van 1.4 16v 95KM 70kW
Przod ok siedzi się bardzo wysoko . Środkowy słupek nieco za szeroki ogranicza widoczność w bok na skrzyżowaniu.